#kaslaimės
Šeštadienį – akistata su šiauliečiais

Šeštadienį, gegužės 30 dieną, 15:30 Gargždų miesto stadione “Banga” susitiks su “Šiauliais”.

Šias rungtynes komandos pasitinka kiek skirtingomis nuotaikomis. Jei šiauliečiams pagaliau pavyko po trijų rungtynių pertraukos pasiekti pergalę (2:0 įveikti “Riteriai”), tai “Banga” Panevėžyje patyrė pralaimėjimą (0:1) ir taip nutrūko ilga nepralaimėtų rungtynių serija (tęsėsi nuo kovo pabaigos). Visgi turnyrinėje lentelėje džiugesnį vaizdą mato “Bangos” gerbėjai – gargždiškiai užima ketvirtąją poziciją, o “Šiauliams” vis nepavyksta pabėgti iš devintosios vietos, kuri žada pereinamąsias rungtynes.

Balandžio 4 dieną Šiauliuose vykusi pirmoji tarpusavio dvikova baigėsi be įvarčių, nors galimybių pasižymėti turėjo tiek viena, tiek kita komanda.

Geriausias būdas lankytis “Bangos” rungtynėse – įsigyti abonementą TICKETMARKET svetainėje.

Jei norite patekti tik į šias konkrečias rungtynes, bilietą taip pat galite įsigyti TICKETMARKET svetainėje.