#kaslaimės
Ketvirtoji pergalė

Antradienį Gargždų miesto stadione “Banga” laimėjo lyderių dvikovą – 2:0 įveikė Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) komandą.

Iš protokolo. Banga (Gargždai) – NFA (Kaunas) 2:0 (1:0).
Teisėjas – J.Butkus. Žiūrovų – 460.
Įvarčiai: 21 min. G.Samsonik, 60 min. A.Bačanskis (Banga).
Įspėjimai: 16 min. V.Pocevičius, 40 min. N.Žebrauskas, 57 min. I.Driomovas, 57 min. K.Urbaitis, 57 min. A.Bačanskis (Banga); 57 min. A.Dolžnikov, 59 min. T.Aukštuolis, 63 min. A.Paura, 89 min. D.Raudonis, 90+3 min. V.Paulauskas (NFA).
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas, V.Antužis, E.Bračkus, K.Gnedojus, N.Žebrauskas, A.Bačanskis (82′ A.Skurdelis), V.Pocevičius, G.Samsonik (90+3′ J.Skuodas), K.Urbaitis (86′ M.Ilginis), P.Lotužys (76′ E.Anulis), R.Krušnauskas. Atsargoje liko: K.Smilingis, P.Srėbalius.

NFA drąsiai pradėjo rungtynes, tačiau “Banga”, aktyviai žaisdama aikštės viduryje, neleido varžovams laisvai jaustis. Dar daugiau – gargždiškiams kur kas lengviau nei jauniesiems varžovams sekėsi pasiekti priešininkų baudos aikštelę. 21 minutę R.Krušnauskas kairiajame krašte įveikė savo oponentą ir atliko aštrų perdavimą į baudos aikštelę, kur A.Bačanskis iš kelių metrų sukirto į skersinį, o atšokusį kamuolį pirmasis pasiekė G.Samsonik ir galva nukreipė į vartus – 1:0. Dar keletą kartų “Bangai” pritrūko tikslumo, kad nubaustų varžovus už daromas klaidas gynyboje.
Kartą pirmajame kėlinyje į žaidimą aktyviai teko įsitraukti ir “Bangos” vartininkui I.Driomovui, kai 39 minutę varžovai pralaužė gargždiškių gynybą kairiajame krašte ir smūgiavo iš baudos aikštelės.
Pačioje antrojo kėlinio pradžioje NFA dar kartą pavojingai smūgiavo iš baudos aikštelės. Laimei, kamuolys nuskriejo greta vartų.
Įsibėgėjus antrajam kėliniui aikštėje kilo nemenkas susistumdymas, kai varžovas, nepatenkintas G.Samsonik pražanga, imtynių veiksmu pargriovė “Bangos” saugą. Už pluoštą geltonų kortelių po šio epizodo gargždiškiai varžovams atsilygino skaudžiau – 60 minutę, po V.Antužio perdavimo iš dešiniojo krašto, A.Bačanskis galva pasiuntė kamuolį į vartus – 2:0.
A.Bačanskis dar porą kartų atsidūrė atakos smaigalyje 70 ir 72 minutėmis, tačiau abu kartus varžovus gelbėjo įspūdingai sužaidęs vartų sargas. 84 minutę savo gebėjimus teko pademonstruoti ir I.Driomovui, išgelbėjusiam komandą po klaidų gynyboje.
Jau per teisėjo pridėtą laiką, po E.Anulio perdavimo iš dešiniojo krašto, R.Krušnauskas turėjo galimybę išbėgti vienas prieš vartininką, tačiau gynėjas spėjo pavyti ir blokuoti “Bangos” puolėjo smūgį.
Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo ketvirtąją “Bangos” pergalę, po kurios gargždiškiai pakilo į pirmąją vietą ir lieka vieninteliai nepraradę taškų I lygoje.
Kitas rungtynes “Banga” žais Kėdainiuose balandžio 21 dieną, šeštadienį, 15 valandą su vietos “Nevėžiu”.

Jurgitos Riekašienės nuotraukos.

[Best_Wordpress_Gallery id=”18″ gal_title=”20180417″]