#kaslaimės
Nulinės lygiosios su telšiškiais

Šeštadienį Gargždų miesto stadione “Banga” 0:0 sužaidė su Telšių “Džiugu”.

Komandos nenudžiugino pavojingų progų gausa. Jau pirmąją minutę po G.Fernandes perdavimo iš kairijo krašto P.Srėbalius sukdamasis smūgiavo iš kelių metrų, tačiau patikimai sužaidė telšiškių vartininkas I.Baturins.
Pirmajame kėlinyje komandos kelis kartus bandė sėkmę tolimais smūgiais, o arčiausiai tikslo paskutinę kėlinio minutę vėl buvo P.Srėbalius. Po kombinacijos “Bangos” puolėjas gavo progą smūgiuoti iš kelių metrų, tačiau pataikė tiesiai į vartininką. Iškart po to prie “Džiugo” vartų kilo sumaištis, tačiau telšiškiai sugebėjo atremti visus gargždiškių bandymus.
Antrojo kėlinio pradžioje P.Srėbalius turėjo dar vieną galimybę, tačiau po D.Norvilo perdavimo galva iš kelių metrų smūgiavo virš vartų.
61 minutę pavojingą reidą surengė “Džiugo” kapitonas L.Ankudinovas. Laimei, jo galingu smūgiu iš 20 metrų pasiųstas kamuolys praskriejo greta vartų. 89 minutę “Bangą” nuo didelių nemalonumų išgelbėjo M.Bertašius, laiku palikęs vartus ir perėmęs kamuolį iš į baudos aikštelę įsiveržusio varžovo. Netrukus jau “Banga” išbandė I.Baturins gebėjimus – V.Piliukaitis iš kairiojo krašto labai pavojingai smūgiavo į artimąjį kampą, tačiau vartininkas nukreipė kamuolį už galinės linijos.
Jau per teisėjo kompensuotą laiką “Banga” įgijo kiekybinę persvarą, kai antroji geltona kortelė (ir automatiškai raudona) buvo parodyta L.Ankudinovui. Tiesa, per kelias likusias minutes gargždiškiams nepavyko įgyto pranašumo paversti įvarčiu.
Rungtynių santrauka – TOPsport A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentaras – TOPsport A lyga YouTube kanale.

Banga (Gargždai) – Džiugas (Telšiai) 0:0
Įspėjimai: 59 min. V.Piliukaitis, 86 min. J.Januševskij (Banga); 53 min. J.Domingos, 80 min. I.Baturins, 85 min. L.Ankudinovas (Džiugas).
Pašalinimas: 90+2 min. (už antrą geltoną kortelę) L.Ankudinovas (Džiugas)
“Bangos” sudėtis: M.Bertašius, N.Žebrauskas (76′ K.Shults), A.Lara, J.Januševskij, V.Antužis, Cesinha, D.Norvilas, M.Ramanauskas, V.Piliukaitis (90′ M.Andrejev), P.Srėbalius (76′ R.Vėževičius), G.Fernandes (36′ I.Venckus). Atsargoje liko: L.Grinkevičius, K.Smilingis, M.Ambrazaitis, E.Kirjanov, C.Lomba, K.Pliuškys, E.Smulkys, K.Toleikis.
Kitas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione liepos 12 dieną 19 valandą su Kauno raj. “Hegelmann”.