#kaslaimės
“Banga” trečią kartą nugalėjo čempionus

Šeštadienį Panevėžyje “Banga” 1:0 įveikė “Panevėžį”. Tai buvo jau trečioji gargždiškių pergalė prieš čempionus.

Abi komandos aktyviai pradėjo rungtynes. V.Paulauskas ir V.Piliukaitis bandė tolimais smūgiais užklupti čempionų vartų sargą E.Timbur, tačiau vienu atveju vartininkas gaudė kamuolį, o kitu atveju kamuolys praskriejo greta virpsto. Gerokai pavojingesnis buvo tolimas “Panevėžio” bandymas – 14 minutę galingas S.Gussias smūgis iš 30 metrų sudrebino “Bangos” vartų virpstą. Dar po minutės panevėžietis R.Mazan neišnaudojo puikios progos, kai po perdavimo į baudos aikštelę atšokus kamuoliui netiksliai smūgiavo iš 8 metrų.
Baigiantis pirmajam kėliniui suklydo “Panevėžio” žaidėjai ir V.Paulauskas dešiniajame krašte išbėgo prie E.Timbur. Deja, šią akistatą laimėjo šeimininkų vartų sargas.
Ne tokia sėkminga “Panevėžio” vartininkui buvo pati kėlinio pabaiga. P.Srėbalius kairiajame krašte išsaugojo kamuolį ir pasiuntė link baudos aikštelės V.Piliukaitį, kuris tiksliu perdavimu į baudos aikštelės vidurį sudarė galimybę smūgiuoti M.Ramanauskui. “Bangos” saugo smūgis buvo tikslus ir gargždiškiai išsiveržė į priekį.
Antrajame kėlinyje “Banga” neleido šeimininkams perimti iniciatyvos ir pati dažnai grasė E.Timbur ginamiems vartams. Panevėžiečių atakos M.Bertašiui nekėlė didelių problemų. Tikriausiai pavojingiausias “Panevėžio” bandymas buvo N.Lukšio smūgis iš baudos aikštelės. Dar porą kartų panevėžiečiai sėkmingai skersavo į baudos aikštelę iš kraštų, tačiau niekas nesuskubdavo tų perdavimų uždaryti.
Šiose rungtynėse vėl “Bangos” marškinėlius užsivilko Ignas Venckus, kurį “Panevėžys” išnuomojo mūsų klubui iki šio sezono pabaigos. Deja, šias geras naujienas aptemdė V.Paulausko trauma – rezultatyviausias “Bangos” žaidėjas paliko aikštę tik su komandos draugų pagalba.
Rungtynių santrauka – TOPsport A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentaras – TOPsport A lyga YouTube kanale.

Panevėžys (Panevėžys) – Banga (Gargždai) 0:1 (0:1)
Įvarčiai: 45+5 min. M.Ramanauskas (Banga).
Įspėjimai: 53 min. L.Klimavičius, 74 min. D.Cheikhou, 85 min. J.Sarpong, 90 min. R.Rasimavičius (Panevėžys).
“Bangos” sudėtis: M.Bertašius, N.Žebrauskas, A.Lara, J.Januševskij, K.Shults, Cesinha, D.Norvilas, M.Ramanauskas, V.Piliukaitis (90+5′ M.Andrejev), P.Srėbalius (79′ I.Venckus), V.Paulauskas (60′ R.Vėževičius). Atsargoje liko: L.Grinkevičius, K.Smilingis, V.Antužis, G.Fernandes, E.Smulkys, K.Toleikis.
Kitas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione liepos 6 dieną 19 valandą su Telšių “Džiugu”.