#kaslaimės
Pralaimėta čempionato lyderiams

Trečiadienį Gargždų miesto stadione “Banga” 0:2 nusileido Vilniaus “Žalgiriui”.

Gargždiškiai labai gerai sužaidė pirmajame kėlinyje. 3 minutę “Banga” netgi turėjo puikią galimybę išsiveržti į priekį, kai, suklydus “Žalgirio” gynėjui Y.Kendysh, Cesinha iš kelių metrų bandė permesti varžovų vartų sargą. Deja, kamuolys kliudė O.Tordai galvą ir į vartus nepateko.
Vėliau abi komandos apsikeitė tolimais smūgiais, o arčiausiai tikslo buvo žalgirietis L.Antal, iš baudos aikštelės sukirtęs į virpstą. Galimybę turėjo ir “Banga”, kai V.Paulauskas 40 minutę iš aštraus kampo pasiuntė kamuolį greta virpsto.
Antrasis kėlinys gargždiškiams prasidėjo nesėkmingai. 53 minutę vilniečiai pakėlė kampinį ir M.Mikulėnas iš labai arti nukreipė kamuolį į vartus.
59 minutę “Banga” turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau Cesinha iš 15 metrų smūgiavo tiesiai į O.Tordai.
Intriga iš esmės dingo, kai 66 minutę “Banga” dar sykį suklydo varžovams pakėlus kampinį. Po sumaišties baudos aikštelėje kamuolį į tinklą pasiuntė L.Antal.
Per likusį laiką “Banga” bandė atakuoti, tačiau pavojingesnės buvo vilniečių kontratakos. Laimei, nei viena iš jų nesibaigė įvarčiu.
Rungtynių santrauka – TOPsport A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentaras – TOPsport A lyga YouTube kanale.

Banga (Gargždai) – Žalgiris (Vilnius) 0:2 (0:0)
Įvarčiai: 53 min. M.Mikulėnas, 66 min. L.Antal (Žalgiris)
Įspėjimai: 55 min. Cesinha (Banga); 56 min. Y.Zahary, 76 min. M.Šetkus, 87 min. Y.Karashima (Žalgiris).
“Bangos” sudėtis: M.Bertašius, N.Žebrauskas (46′ V.Antužis), A.Lara, J.Januševskij, K.Shults, Cesinha (83′ E.Smulkys), D.Norvilas, M.Ramanauskas, V.Piliukaitis (67′ R.Vėževičius), P.Srėbalius (67′ M.Andrejev), V.Paulauskas (73′ G.Fernandes). Atsargoje liko: L.Grinkevičius, K.Smilingis, M.Ambrazaitis, E.Kirjanov, K.Toleikis.
Kitas rungtynes “Banga” žais šeštadienį, birželio 29 dieną, 17 valandą Panevėžyje su “Panevėžiu”.