#kaslaimės
Pergalė prieš “TransInvest”

Šeštadienį Gargždų miesto stadione “Banga” 2:0 įveikė Vilniaus rajono “TransInvest”.

Aktyviau dvikovą pradėję svečiai turėjo puikią galimybę pirmojo kėlinio viduryje išsiveržti į priekį. M.Ramanauskas neleistinai baudos aikštelėje sustabdė M.Sato ir į “Bangos” vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys. Laimei, H.Devens nuo baudinio atžymos pasiuntė kamuolį virš vartų.
Jau po minutės gargždiškiai pademonstravo, kaip reikia progas išnaudoti. Po K.Shults perdavimo iš kairiojo krašto V.Paulauskas krūtine susistabdė kamuolį ir smūgiu iš 16 metrų nuginklavo “TransInvest” vartininką – 1:0.
Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjusi “Banga” per pirmas dešimt minučių turėjo tris galimybes pasiųsti kamuolį į vartus. 48 minutę po užsitęsusios atakos A.Lara iš baudos aikštelės galva smūgiavo virš vartų. Po poros minučių V.Paulauskas kairiuoju kraštu į baudos aikštelę pasiuntė R.Vėževičių, kurio iš keliolikos metrų smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą. Dar po kelių akimirkų jau R.Vėževičius grąžino skolą V.Paulauskui, bet šio smūgis iš arti buvo netikslus.
Nesėkmingų atakų seriją 61 minutę nutraukė V.Paulauskas. Dar savo aikštės pusėje gavęs kamuolį “Bangos” puolėjas įveikė visą atstumą iki varžovų baudos aikštelės, pakeliui suklaidino du gynėjus ir tiksliai smūgiavo į apatinį vartų kampą – 2:0.
65 minutę V.Paulauskas turėjo galimybę visiškai palaužti varžovus, bet po aštraus R.Vėževičiaus perdavimo išbėgęs prieš “TransInvest” vartininką smūgiavo greta vartų.
Antrojo kėlinio pabaigoje kamuolį iš esmės kontroliavo tik svečiai, tačiau “Banga” labai užtikrintai gynėsi ir M.Bertašiui neteko demonstruoti savo gebėjimų.
Iškovota pergalė leido gargždiškiams aplenkti porą varžovų ir tuo pačiu padidinti atotrūkį nuo paskutinėje vietoje likusio “TransInvest” iki devynių taškų.
Rungtynių santrauka – TOPsport A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentaras – TOPsport A lyga YouTube kanale.

Banga (Gargždai) – TransInvest (Vilniaus raj.) 2:0 (1:0)
Įvarčiai: 26 min. ir 61 min. V.Paulauskas (Banga).
25 min. H.Devens (TransInvest) neįmušė 11m baudinio.
Įspėjimai: 16 min. A.Lara, 25 min. M.Ramanauskas (Banga), 45 min. R.Ohori (TransInvest).
“Bangos” sudėtis: M.Bertašius, N.Žebrauskas (90+2′ K.Toleikis), A.Lara, B.Šatkus, K.Shults, V.Paulauskas (74′ J.Januševskij), D.Norvilas, M.Ramanauskas, P.Srėbalius (63′ V.Antužis), V.Piliukaitis (90+2′ M.Ambrazaitis), R.Vėževičius (74′ M.Andrejev). Atsargoje liko: L.Grinkevičius, K.Smilingis, A.Balasanov, E.Kirjanov.
Kitas rungtynes “Banga” žais birželio 23 dieną 16 valandą Šiauliuose su “Šiauliais”.