#kaslaimės
Pralaimėjimas Marijampolėje

Šeštadienį Marijampolėje “Banga” 0:1 pralaimėjo “Sūduvai”.

Pirmajame kėlinyje nepamatėme daug pavojingų epizodų. Nors tiek gargždiškiams, tiek aikštės šeimininkams po keletą kartų pavyko į geras pozicijas pasiųsti savo atakuojančius žaidėjus, vartininkai darbo iš esmės neturėjo. Vienintelis epizodas, kai M.Bertašiui teko kiek palušėti, nutiko besibaigiant kėliniui, kai kamuolys rikošetu nuo “Bangos” gynėjo skriejo į apatinį vartų kampą.
Antrajame kėlinyje jau teko padirbėti ir vartininkams. Kėlinio pradžioje “Bangos” gynėjai patys sukūrė įtampą prie savo vartų ir K.Shults su M.Bertašiumi bendromis pastangomis blokavo pavojingą smūgį iš baudos aikštelės. Po poros minučių jau “Sūduvos” vartininkas gelbėjo komandą po galingo M.Ramanausko smūgio iš 20 metrų.
Įpusėjus kėliniui komandos dar kartą apsikeitė pavojingais epizodais. 71 minutę po netikėto tolimo Ž.Baltrūno smūgio M.Bertašius tik pirštu galais nukreipė kamuolį į kampinį, o po minutės įtampa kilo jau prie šeimininkų vartų, kai V.Paulauskas, po R.Vėževičiaus perdavimo, pavojingai smūgiavo iš baudos aikštelės.
84 minutę M.Bertašius dar kartą turėjo demonstruoti meistriškumą, kai po kampinio atrėmė itin pavojingą M.Burbos smūgį galva.
Lemiama tapo 88 minutė, kai po VAR peržiūros teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į “Bangos” vartus už C.Eduardo pražangą prieš A.Živanovič. S.Lawson laimėjo akistatą prieš M.Bertašių ir šeimininkai išsiveržė į priekį.
Visi “Bangos” bandymai atstatyti pusiausvyrą buvo nerezultatyvūs.
Rungtynių santrauka – TOPsport A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentaras – TOPsport A lyga YouTube kanale.

Sūduva (Marijampolė) – Banga (Gargždai) 1:0 (0:0)
Įvarčiai: 90 min. (iš 11m) S.Lawson (Sūduva).
Įspėjimai: 76 min. D.Pudžemys, 90+3 min. S.Lawson (Sūduva); 78 min. M.Ramanauskas, 82 min. A.Lara, 88 min. C.Eduardo, 90+5 min. Cesinha (Banga).
“Bangos” sudėtis: M.Bertašius, N.Žebrauskas, A.Lara, B.Šatkus (90′ J.Januševskij), K.Shults, Cesinha, D.Norvilas, M.Ramanauskas (90′ V.Antužis), C.Eduardo, P.Srėbalius (69′ R.Vėževičius), V.Paulauskas. Atsargoje liko: L.Grinkevičius, K.Smilingis, M.Ambrazaitis, M.Andrejev, E.Kirjanov, E.Smulkys, K.Toleikis.
Kitas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione birželio 15 dieną 18 valandą su Vilniaus raj. “TransInvest”.