#kaslaimės
Sekmadienį – akistata su alytiškiais

Sekmadienį, gegužės 26 dieną, 17 valandą Gargždų miesto stadione “Banga” susitiks su Alytaus “Dainava”.

Pastaruoju metu ne pačią geriausią sezono atkarpą išgyvenanti “Dainava” atvyksta į Gargždus po pralaimėjimo savo aikštėje (0:1) Marijampolės “Sūduvai”. Tiesa, prieš tai alytiškiams buvo pavykę įveikti (1:0) Vilniaus rajono “TransInvest”.
“Banga” paskutiniajame ture jau per teisėjo kompensuotą laiką išgelbėjo tašką (1:1) Telšiuose, kai Cesinha tolimą smūgį į vartus nukreipė R.Vėževičius. Trečiadienį gargždiškiai rezultatyvioje akistatoje 4:1 įveikė Klaipėdos FM ir iškovojo kelialapį į Taurės ketvirtfinalį. “Dainavai” savaitė buvo lengvesnė, nes alytiškiai pasirodymą Taurės turnyre baigė ankstesniame etape, namuose nusileidę (0:2) Kauno rajono “Hegelmann”.

Pirmoji tarpusavio dvikova, vykusi Marijampolėje (ten “Dainava” kurį laiką žaidė namų rungtynes), baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Alytiškiai antrojo kėlinio viduryje pirmavo dviem įvarčiais, tačiau puikią atkarpą sužaidė Dovydas Norvilas, iš pradžių tiksliu smūgiu sušvelninęs rezultatą, o vėliau uždirbęs 11 metrų baudinį, kurį realizavo V.Piliukaitis.

Norintiems visą sezoną stebėti “Bangos” kovas rekomenduojame įsigyti A lygos abonementą arba A lygos VIP abonementą. Daugiau informacijos – TICKET MARKET interneto svetainėje, kurioje ir galite abonementus įsigyti.

Bilietai į konkrečias rungtynes taip pat parduodami TICKET MARKET interneto svetainėje.