#kaslaimės
Kelialapis į Taurės ketvirtfinalį

Trečiadienį Klaipėdoje “Banga” Taurės turnyro trečiajame etape 4:1 įveikė vietos FM.

Nuo dvikovos pradžios “Banga” turėjo iniciatyvą, tačiau pirmąją galimybę pasižymėti turėjo jaunieji klaipėdiečiai. 2 minutę po kontratakos N.Bondarev iš arti smūgiavo į vartus, tačiau K.Smilingio neįveikė.
Gargždiškiai daug laiko leido prie varžovų vartų, atliko nemažai smūgių, tačiau varžovus ne kartą gelbėjo vartininkas L.Sungaila, o dar kelis kartus “Bangos” futbolininkai sukirto kamuoliu į vartų konstrukciją. Galiausiai 16 minutę pralaužti varžovų gynybą, kai po V.Piliukaičio perdavimo iš dešiniojo krašto klaipėdietis L.Ruškys, kovodamas su P.Srėbaliumi, iš kelių metrų nukreipė kamuolį į savo vartus.
19 minutę dar kartą padirbėti teko K.Smilingiui, kai pavojingai iš 18 metrų smūgiavo aktyviai žaidęs N.Bondarev.
Antroje kėlinio pusėje gaisrai ir toliau vienas po kito kildavo klaipėdiečių baudos aikštelėje, tačiau puikiai žaidė FM vartininkas. Visgi ir jis buvo bejėgis, kai 41 minutę V.Piliukaičiui pakėlus kampinį šeimininkų gynėjai leido iš arti smūgiuoti J.Jaunuševskij.
Antrąjį kėlinį “Banga” padidino spaudimą Klaipėdos jaunimui ir žaidimas iš esmės vyko tik šeimininkų aikštės pusėje. Tiesa, fortūna šypsojosi aikštės šeimininkams ir kurį laiką rezultatas išliko nepakitęs. Galiausiai 65 minutę V.Piliukaitis smūgiu iš 16 metrų padidino gargždiškių persvarą iki trijų įvarčių, o 76 minutę V.Paulauskas realizavo paties uždirbtą vienuolikos metrų baudinį ir “Bangos” persvarą dar padidino.
Besibaigiant rungtynių laikui klaipėdiečiams pavyko viena iš retų kontratakų ir į baudos aikštelę įsiveržęs J.Jančiauskas įveikė K.Smilingį – 4:1.
Rungtynių santrauka ir trenerių komentarai – Lietuvos futbolas YouTube kanale.

FM (Klaipėda) – Banga (Gargždai) 1:4 (0:2)
Įvarčiai: 84 min. J.Jančiauskas (FM); 16 min. L.Ruškus (FM) į savo vartus, 41 min. J.Januševskij, 65 min. V.Piliukaitis, 76 min. (iš 11m) V.Paulauskas (Banga).
Įspėjimai: 44 min. E.Bierontas, 53 min. L.Ruškys (FM); 53 min. V.Paulauskas (Banga).
“Bangos” sudėtis: K.Smilingis, N.Žebrauskas (46′ C.Eduardo), A.Lara (46′ B.Šatkus), J.Januševskij, K.Shults, V.Piliukaitis (66′ K.Toleikis), D.Norvilas, M.Ramanauskas (66′ E.Kirjanov), V.Magdušauskas, P.Srėbalius (46′ M.Andrejev), V.Paulauskas. Atsargoje liko: M.Bertašius, L.Grinkevičius, V.Antužis, Cesinha, E.Smulkys, R.Vėževičius.
Kitas rungtynes “Banga” žais sekmadienį, gegužės 26 dieną, 17 valandą Gargždų miesto stadione su Alytaus “Dainava”.