#kaslaimės
Šeštadienį – čempionų išbandymas

Šeštadienį, gegužės 11 dieną, 19 valandą Gargždų miesto stadione “Banga” susitiks su “Panevėžiu”.

Į Gargždus atvyksta niekaip savo žaidimo nerandantys šalies čempionai. Jei praėjusiais metais Panevėžio ekipa nuo sezono pradžios įsitvirtino pirmoje pozicijoje ir sėkmingoje joje finišavo, tai šiemet panevėžiečiams nepavyksta pabėgti iš pavojingos zonos – devintosios vietos, kuri lemtų papildomas rungtynes su I lygos antrąja komanda. Paskutiniajame ture “Panevėžys” savo aikštėje įveikė Marijampolės “Sūduvą”, tačiau tai buvo tik antroji pergalė per 11 susitikimų. Antradienį čempionai patyrė dar vieną nesėkmę – Vilniuje 1:2 pralaimėjo “Žalgiriui” ir iškrito iš Taurės turnyro.
“Banga” pastaruoju metu demonstruoja kovą iki paskutinių rungtynių akimirkų. Praėjusią savaitę Vilniuje gargždiškiai per teisėjo kompensuotą laiką įmušę įvartį pasiekė lygiąsias (2:2) dvikovoje su A lygos lyderiais “Žalgiriu”. Dar dramatiškiau “Bangai” susiklostė Taurės akistata su Vilniaus “Riteriais”. Ilgą laiką atsilikinėję dviem įvarčiais gargždiškiais paskutinėmis rungtynių sekundėmis išplėšė pratęsimą (3:3), o per jį palaužė (5:3) varžovus iš žemesnės lygos.

Pirmoji tarpusavio dvikova Panevėžyje taip pat baigėsi “Bangos” stebuklu paskutinėmis minutėmis – po M.Andrejev tikslaus smūgio gargždiškiai laimėjo 1:0.

Norintiems visą sezoną stebėti “Bangos” kovas rekomenduojame įsigyti A lygos abonementą arba A lygos VIP abonementą. Daugiau informacijos – TICKET MARKET interneto svetainėje, kurioje ir galite abonementus įsigyti.

Bilietai į konkrečias rungtynes taip pat parduodami TICKET MARKET interneto svetainėje.