#kaslaimės
Lygiosios su lyderiais

Trečiadienį Vilniuje “Banga” lygiosiomis 2:2 sužaidė su čempionate pirmaujančiu “Žalgiriu”.

Jau 8 susitikimo minutę aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį. Po tolimo Y.Kendysh perdavimo G.Matulevičius iššoko prieš M.Bertašių, jį suklaidino ir pasiuntė kamuolį į vartus. 17 minutę “Žalgiris” galėjo persvarą padvigubinti. Laimei, J.Moutachy iš kelių metrų nepataikė į vartus.
Įpusėjus keliniui savo galimybę turėjo ir “Banga”. C.Eduardo baudos smūgių iš 23 metrų siųstą kamuolį “Žalgirio” vartininkas nukreipė už galinės linijos. Po kelių minučių padirbėti teko M.Bertašiui, kai baudos smūgių iš 35 metrų į apatinį vartų kampą taikėsi J.Larsson.
Baigiantis kėliniui vilniečiai vos nenubaudė patys savęs. Y.Kendysh nesusikalbėjo su vartininku ir kamuolys nuo gynėjo nuskriejo link “Žalgirio” vartų, tačiau pats Y.Kendysh spėjo atmušti kamuolį nuo linijos.
Antrasis kėlinys gargždiškiams prasidėjo taip pat nesėkmingai kaip ir pirmasis – jau 56 minutę P.Golubickas smūgių iš baudos aikštelės padvigubino aikštės šeimininkų persvarą.
Kaip jau tampa įprasta šiame sezone, “Banga” nenuleido rankų. Vis dažniau gargždiškiai atsidurdavo “Žalgirio” baudos aikštelės prieigose. Kartais “Bangos” futbolininkams pristigdavo tikslumo atliekant paskutinį perdavimą, kartais varžovus gelbėdavo vartininkas, atrėmęs porą pavojingų tolimų Cesinha smūgių. “Žalgiris” taip pat turėjo keletą progų dar padidinti persvarą, tačiau sėkmė šypsojosi gargždiškiams.
Galiausiai 80 minutę “Bangai” pavyko grąžinti intrigą į rungtynes. Pakėlus kampinį B.Šatkus pavojingai smūgiavo galva. Į vartus skriejantį kamuolį atrėmė “Žalgirio” vartininkas, tačiau A.Lara aplenkė varžovų gynėjus ir iš arti nukreipė kamuolį į vartus. Prabėgus kelioms minutėms C.Eduardo turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, tačiau iš arti galva nepataikė į vartus. Kas nepavyko vienam “Bangos” legionieriui, pavyko kitam – 95 minutę Cesinha iš dešiniojo krašto smūgiuotas kamuolys atsidūrė vartų tinkle – 2:2.
Rungtynių santrauka – TOPsport A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentaras – TOPsport A lyga YouTube kanale.

Žalgiris (Vilnius) – Banga (Gargždai) 2:2 (1:0)
Įvarčiai: 8 min. G.Matulevičius, 56 min. P.Golubickas (Žalgiris); 80 min. A.Lara, 90+5 min. Cesinha (Banga).
Įspėjimai: 35 min. G.Matulevičius, 47 min. Y.Zahary (Žalgiris); 20 min. C.Eduardo, 59 min. N.Žebrauskas (Banga).
“Bangos” sudėtis: M.Bertašius, N.Žebrauskas, B.Šatkus, A.Lara (84′ R.Vėževičius), C.Eduardo, Cesinha, D.Norvilas (77′ M.Ambrazaitis), M.Ramanauskas, V.Piliukaitis (84′ J.Januševskij), P.Srėbalius (77′ M.Andrejev), V.Paulauskas (51′ K.Shults). Atsargoje liko: L.Grinkevičius, K.Smilingis, V.Antužis, E.Kirjanov, J.Santos, K.Toleikis.
Kitas rungtynes “Banga” ir vėl žais Vilniuje. Antradienį, gegužės 7 dieną, 17:30 gargždiškiai Taurės antrajame etape susitiks su “Riteriais”.