#kaslaimės
Nesėkmė Marijampolėje

Penktadienį Marijampolėje “Banga” 0:1 pralaimėjo “Sūduvai”.

Pirmajame kėlinyje komandos nedžiugo žiūrovų pavojingais epizodais. Vieninteliuose dviejuose aštresniuose momentuose dalyvavo “Sūduvos” legionierius A. Fiodorov ir “Bangos” vartininkas M.Bertašius. 11 minutę marijampolietis klastingai nuo kampinio vėliavėlės pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau gargždiškių vartų sargas, iš pradžių nesėkmingai stabdęs kamuolį, antruoju bandymu sugebėjo išlaikyti vartus sausus. 22 minutę M.Bertašius atrėmė to paties “Sūduvos” ukrainiečio bandymą iš dešiniojo krašto.
Antrajame kėlinyje “Banga” pagaliau sukūrė pirmąjį pavojingą epizodą – 55 minutę kamuolį gynėjams už nugarų gavo Cesinha, bet jo smūgis iš aštraus kampo buvo netikslus.
Lemtinga rungtynėse tapo 59 minutė, kai O.Zbun baudos smūgiu iš kairiojo krašto skersavo kamuolį į baudos aikštelę. Niekas kamuolio nelietė ir jis atsidūrė “Bangos” vartuose.
Nepaisant to, kad įvarčio reikėjo gargždiškiams, geresnius šansus pasiųsti kamuolį į vartus turėjo šeimininkai. 71 minutę M.Bertašius atrėmė E.Burdzilausko bandymą, o 82 minutę vien “Bangos” vartininko pastangų nepakako – M.Bertašius atrėmė O.Zbun bandymą, tačiau nuo pakartotinio O.Kayode smūgio išgelbėjo R.Šveikauskas.
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Sūduva (Marijampolė) – Banga (Gargždai) 1:0 (0:0).
Įvarčiai: 59 min. O.Zbun (Sūduva).
Įspėjimai: 73 min. A.Fedorov (Sūduva); 51 min. D.Norvilas, 84 min. V.Antužis, 90+5 min. C.Eduardo (Banga).
“Bangos” sudėtis: M.Bertašius, K.Shults, A.Lara (83 min. P.Srėbalius), R.Šveikauskas, V.Antužis, Cesinha (64 min. I.Venckus), D.Norvilas, G.Vieira (36′ Ze Eduardo), C.Eduardo, V.Piliukaitis (64 min. K.Žebrauskas), R.Vėževičius. Atsargoje liko: K.Smilingis, M.Andrejev, E.Smulkys, K.Toleikis.
Kitas rungtynes “Banga” žais Širvintose trečiadienį, rugpjūčio 16 dieną, 18 valandą su Vilniaus “TransInvest”. Tai bus LFF Taurės turnyro ketvirtfinalio susitikimas.