#kaslaimės
Varžovai buvo pajėgesni

Antradienį Gargždų miesto stadione dėl LFF Drausmės komiteto sankcijos be žiūrovų žaidusi “Banga” 0:3 pralaimėjo “Hegelmann”.

Nors rungtynes aštriais momentais pradėjo abi komandos – į “Bangos” vartus iš gerų situacijų nepataikė F.Dangubič ir G.Thompson, “Hegelmann” vartininkui smūgiai iš baudos aikštelės grasino J.Januševskij ir D.Norvilas – vėliau įtampo daugiau buvo prie M.Bertašiaus ginamų vartų. Galiausiai 14 minutę A.Souza įveikė kelis gynėjus kairiajame krašte ir perdavė kamuolį į baudos aikštelę U.Ouduenyi, kuris nuginklavo M.Bertašių – 0:1.
31 minutę kauniečių gynėjų klaida galėjo pasinaudoti K.Žebrauskas, tačiau jo iš baudos aikštelės smūgiuotas kamuolys nukriejo greta vartų. Tuo tarpu svečiai “Bangos” klaidas išnaudojo geriau. 40 minutę po gargždiškių klaidos perėmę kamuolį “Bangos” baudos aikštelės prieigose “Hegelmann” futbolininkai puikiai išnaudojo kiekybinę persvarą. G.Thompson iššoko prie M.Bertašių ir suklaidino ne tik jį, bet ir į pagalbą atskubėjusį Ze Eduardo – 0:2.
Antrojo kėlinio pirmoje pusėje “Banga” žaidė aktyviau ir prie varžovų vartų kartas nuo karto kildavo įtampa. Du kartus atakos smaigalyje baudos aikštelėje atsidūręs Cesinha vieną kartą pasiuntė kamuolį gerokai virš vartų, o kitą bandymą už galinės linijos nukreipė gynėjas.
Nepaisant to, kad kauniečiai antrajame kėlinyje nebuvo tokie pavojingi kaip pirmajame, 85 minutę kamuolys dar kartą atsidūrė “Bangos” vartuose. Pakėlys kampinį M.Thuique smūgiavo galva ir M.Bertašiui nepavyko šio smūgio atremti – 0:3.
Besibaigiant dvikovai savo progą turėjo ir gargždiškiai – po P.Srėbaliaus perdavimo I.Venckus smūgiavo iš kelių metrų, tačiau kamuolys praskriejo greta vartų.
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
Armando Tarlazis komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Banga (Gargždai) – Hegelmann (Kaunas) 0:3 (0:2).
Įvarčiai: 14 min. U.Ouduenyi, 40 min. G.Thompson, 85 min. M.Thuique (Hegelmann).
Įspėjimai: 70 min. J.Januševskij (Banga); 42 min. L.Čerkauskas, 74 min. D.Bošnjak (Hegelmann).
“Bangos” sudėtis: M.Bertašius, K.Shults, J.Januševskij, R.Šveikauskas, V.Antužis, Cesinha (80′ K.Toleikis), D.Norvilas (87′ E.Kirjanov), Ze Eduardo (68′ I.Venckus), K.Žebrauskas (80′ P.Srėbalius), V.Piliukaitis (80′ E.Smulkys), R.Vėževičius. Atsargoje liko: K.Smilingis, M.Andrejev, A.Lara, K.Laukžemis.
Kitas rungtynes “Banga” žais Vilniuje rugpjūčio 5 dieną 18 valandą su “Riteriais”.