#kaslaimės
“Banga” tęsia kelią link Taurės

Antradienį Prienuose trečiojo Taurės etapo rungtynėse “Banga” 4:1 įveikė “Marijampolė City” ekipą.

Jau pirmoje atakoje “Banga” turėjo dvi progas pasiųsti kamuolį į vartus, bet nuo R.Vėževičiaus ir C.Eduardo pavojingų smūgių šeimininkus gelbėjo vartininkas S.Kardava.
Pirmoji pavojingesnė marijampoliečių ataka baigėsi kampiniu, kurį pakėlus B.Mytsyk iš kelių metrų galva nukreipė kamuolį į vartus.
“Banga” gana greitai atsigavo po tokio šalto dušo. Prie šeimininkų vartų viena po kitos kilo pavojingos situacijos ir 20 minutę po tolimo D.Norvilo perdavimo R.Vėževičius galva nukreipė kamuolį į vartus. “Bangai” tęsiant atakas stebuklus demonstravo S.Kardava, atrėmęs ne vieną pavojingą smūgį. Visgi pirmojo kėlinio pabaigoje ir jis buvo bejėgis, kai pakėlus kampinį J.Januševskij galva pasiuntė kamuolį į tinklą.
Antrajame kėlinyje “Banga” kontroliavo rungtynes ir gana greitai padidino persvarą. 47 minutę po R.Vėževičiaus perdavimo iš dešiniojo krašto kamuolį į vartus pasiuntė D.Dovydaitis. Po kelių neišnaudotų progų gargždiškiai 66 minutę nubaudė varžovus ketvirtą kartą, kai R.Vėževičius realizavo skirtą vienuolikos metrų baudinį. Įpusėjus kėliniui savo galimybę turėjo ir šeimininkai, tačiau N.Labukas galva sukirto kamuolį į virpstą.
Baigiantis dvikovai gargždiškiai turėjo dar kelias galimybes, tačiau kamuolys varžovų vartuose nebeatsidūrė. Iškovojusi pergalę “Banga” pateko į Taurės turnyro ketvirtfinalį.
Rungtynių apžvalga ir komentaraifutbolas.tv puslapis.

Marijampolė City (Marijampolė) – Banga (Gargždai) 1:4 (1:2).
Įvarčiai: 7 min. B.Mytsyk (MCity); 20 min. ir 66 min. (iš 11m) R.Vėževičius, 45+1 min. J.Januševskij, 47 min. D.Dovydaitis (Banga).
Įspėjimai: 59 min. T.Vitukynas, 69 min. O.Kobakhidze (MCity); 40 min. D.Norvilas (Banga).
“Bangos” sudėtis: K.Smilingis, S.Urbys (46′ D.Dovydaitis), J.Januševskij, R.Šveikauskas, P.Srėbalius (62′ M.Andrejev), C.Eduardo, G.Vieira, D.Norvilas (46′ C.Basilio), V.Piliukaitis (83′ E.Smulkys), M.Petrikas (46′ K.Žebrauskas), R.Vėževičius. Atsargoje liko: M.Bertašius, K.Toleikis, I.Venckus.
Kitas rungtynes “Banga” žais Kaune sekmadienį, gegužės 28 dieną, 16 valandą su vietos “Žalgiriu”.