#kaslaimės
Mažumoje likusi “Banga” pralaimėjo čempionams

Šeštadienį Vilniuje “Banga” po atkaklios kovos 0:1 nusileido “Žalgiriui”.

Nors vilniečiai nuo pirmųjų minučių turėjo iniciatyvą, pirmąją realią progą sukūrė “Banga”. 17 minutę G.Vieira tolimu perdavimu šeimininkų baudos aikštelėje surado R.Šveikauską, kuris numetė kamuolį prie vartų buvusiam J.Januševskij. Deja, bet “Bangos” gynėjo smūgį galva atrėmė “Žalgirio” vartų sargas T.Duka.
Pirma rimta grėsmė prie “Bangos” vartų kilo tik 37 minutę, kai vilniečiams pakėlus kampinį A.Vilhjalmsson iš arti nepataikė į vartus.
Karšta prie K.Smilingio ginamų vartų buvo pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje. Pirmiausia A.Vilhjalmsson iš aštraus kampo sukirto į tolimąjį virpstą, o vėliau įspūdingą B.Sebaihi smūgį iš 20 metrų atrėmė “Bangos” vartininkas.
Antrajame kėlinyje vilniečiai ilgai kontroliavo kamuolį ir kurį laiką žaidimas vyko tik “Bangos” aikštės pusėje. Gargždiškių bandymas perkelti žaidimą į sostinės ekipos aikštės puse baigėsi netikėtai. Užsitęsusioje atakoje P.Srėbalius, po reido baudos aikštelėje, prieš save išvydo geltoną kortelę, kuri “Bangos” gynėjui buvo antroji ir automatiškai virto pašalinimu iš aikštės.
Mažumoje likusi “Banga” ilgą laiką sėkmingai gynėsi nuo vilniečių atakų. Pavojus kilo 78 minutę, kai pirmiausia K.Smilingis atrėmė R.Jansono smūgį iš kelių metrų, o vėliau po perdavimo iš kairiojo krašto A.Fofana nepataikė į vartus.
Lemiama tapo 84 minutė, kai vilniečiams pakėlus kampinį K.Kažukolovas galva pasiuntė kamuolį į “Bangos” vartus – 0:1.
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Žalgiris (Vilnius) – Banga (Gargždai) 1:0 (0:0).
Įvarčiai: 84 min. K.Kažukolovas (Žalgiris).
Įspėjimai:33 min. N.Gorobsov (Žalgiris); 35 min. R.Paulino, 40 min. P.Srėbalius, 45+3 min. I.Vanckus, 61 min. J.Januševskij, 80 min. R.Vėževičius (Banga).
Pašalinimas: 57 min. P.Srėbalius (už antrą geltoną) (Banga).
“Bangos” sudėtis: K.Smilingis, P.Srėbalius, J.Januševskij, R.Šveikauskas, G.Vieira, V.Antužis, I.Venckus (62′ C.Eduardo), R.Paulino, D.Norvilas (90′ D.Dovydaitis), V.Piliukaitis (62′ R.Vėževičius), K.Laukžemis (81′ K.Žebrauskas). Atsargoje liko: M.Bertašius, C.Basilio, W.Filipe, M.Petrikas, S.Urbys.
Kitas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione trečiadienį, kovo 15 dieną, 18 valandą su Telšių “Džiugu”.