#kaslaimės
Ketvirtadienį – čempionų iššūkis

Ketvirtadienį 18 valandą Gargždų miesto stadione “Banga” susitiks su Vilniaus “Žalgiriu”.

Ši gargždiškių ir vilniečių dvikova turėjo vykti spalio pradžioje, tačiau rungtynės buvo nukeltos dėl “Žalgirio” dalyvavimo LFF Taurės pusfinalyje.
Tai jau bus ketvirtasis oficialus “Bangos” ir “Žalgirio” jėgų išbandymas šiame sezone. Jei pirmojoje tarpusavio dvikovoje, kovo 16 dieną vykusioje Gargžduose, vilniečiai gana užtikrintai dviem pirmajame kėlinyje pelnytais įvarčiais įveikė “Banga”, tai Vilniuje vykusiose akistatose įtampos netrūko.
Gegužės 4 dieną “Žalgiris” anksti išsiveržė į priekį, o “Banga” besibaigiant pirmajam kėliniui liko mažumoje (raudona kortelė parodyta R.Vėževičiui). Tačiau dar pirmajame kėlinyje G.Vieira rezultatą išlygino, o čempionų pergalę lėmė N.Ljubisavljevic įvartis jau aštuntąją teisėjo kompensuoto laiko minutę.
Rugpjūčio 6 dieną jau “Banga” rungtynių pradžioje įgijo kiekbyinę persvarą (pašalintas vilniečių legionierius D.Kashken), tačiau tai nesutrukdė vilniečiams antrajame kėlinyje pelnyti du įvarčius. Visgi 83 minutę K.Žebrauskas rezultatą sušvelnino, o “Banga” netgi turėjo šansų išlyginti rezultatą.

Bilietus į rungtynes galima įsigyti TICKET MARKET svetainėje – ČIA.