#kaslaimės
Lygiosios su vienais iš lyderių

Sekmadienį Gargždų miesto stadione “Banga” lygiosiomis 1:1 sužaidė su “Hegelmann”.

Po neseniai patirtos nesėkmės Kaune prieš “Hegelmann” (0:5) “Banga” didesnį dėmesį sukoncentravo į savo vartų gynybą. Pirmajame kėlinyje svečiai buvo aktyvesni, tačiau M.Bertašiui ir gynėjams pavyko užtikrintai sužaisti karščiausiomis akimirkomis. Tikriausiai pavojingiausia buvo situacija 29 minutę, kai po kauniečių perdavimo iš dešiniojo krašto kamuolys rikošetu nuo “Bangos” gynėjo skriejo į vartus, tačiau M.Bertašius nukreipė jį už galinės linijos.
Panašiai prasidėjo ir antrasis kėlinys. Svečiai turėjo iniciatyvą, o “Banga” bandydavo atsakyti kontratakomis. Gargždiškiams pavyko sėkmingai atremti “Hegelmann” bandymus iki 65 minutės, kai po perdavimo iš dešiniojo krašto “Bangos” gynėjus aplenkęs V.Armanavičius galva nukreipė kamuolį į tolimąjį kampą – 0:1.
73 minutę “Bangos” futbolininkų klaidomis pasinaudojęs S.Cisse pavojingai įsiveržė į baudos aikštelę, tačiau paskutinę akimirką jį sustabdė R.Šveikauskas.
Netrukus įtampa kilo jau prie varžovų vartų – “Hegelmann” vartininkas R.Josviaki I.Venckaus iš kairiojo krašto smūgiuotą kamuolį nukreipė virš vartų. Dar po minutės geros progos neišnaudojo R.Šveikauskas, po kampinio galva iš arti pasiuntęs kamuolį virš vartų.
85 minutę “Bangai” galiausiai pavyko pralaužti varžovų gynybą – po K.Žebrausko aukšto perdavimo iš kairiojo krašto kamuolys atiteko R.Vėževičiui, kuris iš arti nukreipė kamuolį į vartus – 1:1.
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Banga (Gargždai) – Hegelmann (Kaunas) 1:1 (0:0).
Įvarčiai: 85 min. R.Vėževičius (Banga); 65 min. V.Armanavičius (Hegelmann).
Įspėjimai: 40 min. K.Žebrauskas, 46 min. D.Zubauskas, 48 min. R.Vėževičius, 56 min. E.Stočkūnas, 70 min. I.Venckus, 89 min. S.Yoshikawa (Banga); 41 min. H.Figueredo, 49 min. Y.Karashima (Hegelmann).
“Bangos” sudėtis: M.Bertašius, M.Pinto, R.Paulino, R.Šveikauskas, V.Paulauskas (76′ V.Antužis), E.Stočkūnas, D.Norvilas (90+2′ K.Pliuškys), K.Žebrauskas, S.Yoshikawa (90+2′ P.Srėbalius), R.Vėževičius, D.Zubauskas (61′ I.Venckus). Atsargoje liko: P.Petkevičius, M.Andrejev, J.Kerpė, M.Petrikas, E.Smulkys, K.Toleikis, M.Vainikaitis.
Kitas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione penktadienį, liepos 29 dieną, 18 valandą su Telšių “Džiugu”.