#kaslaimės
Gargždiškiai prasibrovė į kitą Taurės etapą

Sekmadienį Vilniuje “Banga” Taurės turnyro šešioliktfinalyje 2:1 įveikė III lygoje rungtyniaujančius “Medžius”.

“Banga” aktyviai pradėjo dvikovą ir jau pirmoje atakoje D.Zubauskas turėjo galimybę pelnyti įvartį, tačiau varžovai atlaikė pradinį spaudimą. Negana to, 19 minutę gargždiškiai gavo “šalto dušo” – už žaidimą ranką į “Bangos” vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys. Vilnietis V.Zabarauskas smūgiavo užtikrintai – 0:1.
Nors “Banga” beveik visą pirmąjį kėlinį leido laiką varžovų aikštės pusėje, prireikė ir fortūnos šypsnio, norint įveikti varžovų gynybinius įtvirtinimus ir puikiai žaidusi vartų sargą A.Paulauską. 36 minutę po K.Žebrausko perdavimo iš kairiojo krašto P.Srėbalius bandė stabdyti kamuolį vartų aikštelėje ir šis nuo kojos atšoko į vartus – 1:1.
Kadangi antrajame kėlinyje “Bangai” taip pat nesisekė įveikti varžovų tradiciniais būdais, komandą netikėtu smūgiu išgelbėjo E.Stočkūnas. 57 minutę komandos kapitonas iš 30 metrų paleido kamuolį aukšta trajektorija varžovų vartų link, o tokiam sprendimui buvo nepasirengęs antrajame kėlinyje aikštėje pasirodęs “Medžių” vartininkas A.Dambrauskas. Vartininkas kamuolio nepasiekė ir šis nusileido vartuose – 2:1.
Vėliau “Banga” turėjo dar ne vieną galimybę pasiųsti kamuolį į vartus, tačiau rezultatas nepasikeitė.
Rungtynių santraukaLietuvos futbolo YouTube kanale.
David Afonso komentarasLietuvos futbolo YouTube kanale.

Medžiai (Vilnius) – Banga (Gargždai) 1:2 (1:1).
Įvarčiai: 19 min. (iš 11m) V.Zabarauskas (Medžiai); 36 min. P.Srėbalius, 57 min. E.Stočkūnas (Banga).
Įspėjimai: 24 min. V.Zabarauskas (Medžiai).
“Bangos” sudėtis: M.Bertašius, E.Stočkūnas, G.Vieira, G.Brilhante (46′ V.Antužis), V.Paulauskas (68′ R.Vėževičius), P.Srėbalius, R.Paulino (79′ B.Gailius), D.Norvilas, K.Birgiola (46′ K.Toleikis), K.Žebrauskas (68′ M.Vainikaitis), D.Zubauskas. Atsargoje liko: K.Smilingis.
Kitas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione gegužės 14 dieną 17 valandą su “Jonava”.