#kaslaimės
Rezultatyvios lygiosios

Sekmadienį Gargždų miesto stadione “Bangos” merginos 2:2 sužaidė su Vilniaus MFA “Žalgiriu”.

Iš protokolo. Banga (Gargždai) – MFA Žalgiris (Vilnius) 2:2 (0:1).
Teisėjas – L.Jonušis. Žiūrovų – 50. Įvarčiai: 60 min. L.Gedminaitė, 79 min. P.Narbutaitė (Banga); 20 min. A.Cheminava, 69 min. M.Ložytė (Žalgiris). Įspėjimai: 85 min. V.Žatkina (Banga).
“Bangos” sudėtis: V.Jurgaitytė, D.Švarcaitė, R.Tarasevičiūtė (46′ E.Petrauskaitė), K.Žiliūtė, L.Ubartaitė, V.Žatkina, P.Narbutaitė, K.Pranulytė, M.Grikšaitė (88′ A.Lekavičiūtė), M.Judeikytė (81′ A.Bondarenko), L.Gedminaitė.

Dvikovos pradžioje komandos apsikeitė pavojingomis atakomis. Pirmoji grėminga situacija kilo prie “Bangos” vartų, tačiau K.Žiliūtė sukliudė viešnioms iš kelių metrų pasiųsti kamuolį į vartus. Po kelių minučių karšta buvo jau prie vilniečių vartų, kai po V.Žatkinos perdavimo L.Gedminaitė iššoko prieš “Žalgirio” vartininkę. Deja, “Bangos” puolėja kiek atleido kamuolį ir vartininkė likvidavo pavojų.
Vienintelis pirmojo kėlinio įvartis krito į “Bangos” vartus 20 minutę, kai vilnietiems pavyko ataka aikštės viduriu ir A.Cheminava pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą – 0:1.
Antrojo kėlinio pradžioje L.Gedminaitė, perėmusi kamuolį iš varžovių, dar kartą iššoko prieš “Žalgirio” vartų sargę, tačiau dvikovą ir vėl laimėjo varžovė. Visgi 60 minutę ir vilniečių vartininkė buvo bejėgė, kai L.Gedminaitė, gavusi perdavimą iš aikštės gilumos, stipriu smūgiu iš baudos aikštelės pasiuntė kamuolį į vartus – 1:1. 69 minutę po tolimo perdavimo “Bangos” baudos aikštelėje kilo sumaištis ir M.Ložytė vėl išvedė viešnias į priekį – 1:2. Tiesa, vilniečių džiaugsmas tęsėsi neilgai. 79 minutę L.Gedminaitė ir K.Pranulytė įžaidė kampinį ir po pastarosios perdavimo į baudos aikštelę kamuolys atiteko ties baudos aikštelės riba buvusiai P.Narbutaitei. Įspūdingu smūgiu į vartų devyniukę gargždiškę išlygino rezultatą – 2:2.
Kitas rungtynes mūsų merginos žais Šiauliuose birželio 3 dieną 12 valandą su Šiaulių SG-FA.

Jurgitos Riekašienės nuotraukos.

[Best_Wordpress_Gallery id=”28″ gal_title=”20180520″]