Po daugiau nei mėnesio pertraukos “Banga” grįžta į Gargždų miesto stadioną. Sekmadienį, rugpjūčio 9 dieną, 18:45 gargždiškiai susitiks su Marijampolės “Sūduva”.
Dėl UEFA turnyrų kvalifikacijos etape žaidžiančių klubų tiek “Banga”, tiek “Sūduva” liepos mėnesį turėjo ilgesnes pertraukas nei klubams norėtųsi.
Gargždiškiai per liepos mėnesį ir rugpjūčio pradžią sužaidė tik trejas rungtynes. Visos jos vyko varžovų aikštėse. “Banga” 3:1 įveikė “TransInvest”, 0:1 nusileido “Džiugui” ir šį pirmadienį Šiauliuose 3:1 įveikė “Šiaulius”.
Marijampoliečiams pasisekė dar mažiau – “Sūduva” liepos mėnesį žaidė tik dvejas oficialias rungtynes – liepos 6 dieną sužaidė lygiosiomis (0:0) su “TransInvest” ir liepos 20 dieną sutriuškino (5:1) “Hegelmann”.
Sekmadienio susitikimas bus trečioji gargždiškių ir marijampoliečių akistata šiame sezone. Balandžio 11 dieną Gargžduose vykusiose rungtynėse “Banga” įveikė varžovus 2:1. Birželio 13 dieną Marijampolėje nei vienai iš komandų nepavyko pasižymėti – rungtynės baigėsi 0:0.
Bilietą į rungtynes galite įsigyti TICKETMARKET svetainėje.