#kaslaimės
Taurės dvikovoje prireikė baudinių

Penktadienį Gargžduose “Banga” po baudinių serijos įveikė Telšių “Džiugą” ir iškopė į kitą taurės etapą.

Iš protokolo. Banga (Gargždai) – Džiugas (Telšiai) 0:0 (baudinių serija – 4:3).
Įspėjimai: [bus papildyta].
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas, V.Antužis, E.Bračkus, K.Gnedojus, N.Žebrauskas, A.Bačanskis (63′ P.Lotužys), V.Pocevičius, G.Samsonik (102′ E.Anulis), K.Urbaitis, A.Skurdelis (78′ M.Petrikas), R.Krušnauskas (67′ D.Zubauskas). Atsargoje liko: K.Smilingis, M.Ilginis, J.Skuodas.

Pirmajame kėlinyje abi komandos praktiškai negrasino varžovų vartams, o vieninteliai bandymai smūgiuoti į vartus buvo baudos smūgiai iš baudos aikštelės prieigų. Telšiškis A.Lipskis pasiuntė kamuolį tiesiai į I.Driomovo rankas, o K.Urbaičio smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į žaidėjų sienelę.
Antrajame kėlinyje “Bangos” žaidimą pagyvino aikštėje pasirodę jaunieji futbolininkai. 69 minutę po P.Lotužio perdavimo iš dešiniojo krašto D.Zubauskas galva smūgiavo greta vartų, o per teisėjo pridėtą laiką arti tikslo buvo M.Petrikas, kurio bandymą iš kelių metrų pasiųsti kamuolį į vartus paskutinę akimirką blokavo gynėjas.
Per pratęsimą arčiau tikslo buvo svečiai. 104 minutę laiku vartus palikęs I.Driomovas tik akimirka aplenkė varžovą ir nutraukė pavojingą ataką, o 107 minutę “Bangos” vartininkas atrėmė smūgį iš baudos aikštelės. Dar po minutės “Bangai” nusišypsojo fortūna – baudos smūgiu iš dešiniojo krašo į baudos aikštelę pasiųstas kamuolys atsimušė į virpstą ir sugrįžo atgal į aikštę. “Banga” taip pat atsakė pavojingu smūgiu – 113 minutę varžovas lietė E.Anulio smūgiuotą kamuolį ir šis praskriejo greta svečių vartų virpsto.
Kadangi per 120 minučių abiems komandoms taip ir nepavyko pasiųsti kamuolio į vartus, nugalėtoją teko aiškintis mušant vienuolikos metrų baudinius.
Baudinių serijoje “Banga” visus keturis kartus smūgiavo tiksliai (V.Pocevičius, M.Petrikas, D.Zubauskas ir E.Bračkus), o telšiškiai du kartus (trečiuoju ir penktuoju bandymais) sukirto į skersinį. 4:3 ir gargždiškiai keliauja į antrąjį Taurės etapą. Būsimasis varžovas paaiškės ištraukus burtus, o Taurės antrojo etapo rungtynės bus žaidžiamos gegužės mėnesio pabaigoje.
Kitas I lygos rungtynes “Banga” žais Vilniuje gegužės 5 dieną 18 valandą su “Žalgiriu B”.

Jurgitos Riekašienės nuotraukos

[Best_Wordpress_Gallery id=”20″ gal_title=”20180427″]