Lygiosios su kauniečiais

Antradienį Gargždų miesto stadione “Banga” lygiosiomis 1:1 sužaidė su Kauno “Žalgiriu”.

Dvikova “Bangai” prasidėjo nesėkmingai. Jau 5 minutę po tikslaus V.Armanavičiaus smūgio iš 25 metrų kamuolys atsidūrė gargždiškių vartuose – 0:1. Jau po kelių minučių rezultatas galėjo tapti lygus, tačiau K.Žebrausko iš 25 metrų smūgiuotas kamuolys atsimušė į skersinį. 17 minutę pavojus dar kartą kilo prie “Bangos” vartų, kai A.Fase prasiveržė kairiuoju kraštu ir smūgiavo iš aštraus kampo. Laimei, M.Bertašius sužaidė užtikrintai.
Po tokios audringos pradžios žaidimas nurimo ir pirmajame kėlinyje didesnio pavojaus nebekilo nei prie vienų, nei prie kitų vartų.
Antrojo kėlinio pradžioje vėl pavojingiau sužaidė svečiai. 52 minutę G.Sirgėdo smūgį iš baudos aiktelės atrėmė M.Bertašius.
Įsibėgėjus kėliniui aktyviau pradėjusi žaisti “Banga” kuriam laikui prispaudė kauniečius prie vartų. Spaudimas buvo rezultatyvus. 62 minutę K.Žebrauskui pakėlus kampinį R.Šveikauskas galva numetė kamuolį arčiau vartų, kur R.Vėževičius aplenkė kauniečių vartininką ir nukreipė kamuolį į vartus – 1:1.
Iki pat finalinio teisėjo švilpuko abi komandos tęsė kovą dėl pergalės, tačiau nei vienai, nei kitai nepavyko sukurti itin pavojingų progų.
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
Armando Tarlazis komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Banga (Gargždai) – Žalgiris (Kaunas) 1:1 (0:1).
Įvarčiai: 62 min. R.Vėževičius (Banga); 6 min. V.Armanavičius (KŽ).
Įspėjimai: Ze Eduardo, S.Urbys, G.Vieira (Banga); E.Kloniūnas, K.Uzėla (KŽ).
“Bangos” sudėtis: M.Bertašius, S.Urbys, J.Januševskij, R.Šveikauskas, V.Antužis, Cesinha (46′ V.Paulauskas, 53′ K.Toleikis), Ze Eduardo (46′ I.Venckus), G.Vieira, K.Žebrauskas, V.Piliukaitis (87′ K.Shults), R.Vėževičius (89′ K.Laukžemis). Atsargoje liko: K.Smilingis, M.Andrejev, E.Smulkys, P.Srėbalius.
Kitas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione liepos 25 dieną 19 valandą su Kauno “Hegelmann”.