#kaslaimės
Penktadienį – akistata su telšiškiais

Penktadienį 19 valandą Gargždų miesto stadione “Banga” susitiks su Telšių “Džiugu”.

Tai bus trečioji komandų tarpusavio dvikova. Pirmąsias dvi laimėjo gargždiškiai. Kovo 15 dieną Gargžduose “Banga” įveikė varžovus 2:0, o gegužės 14 dieną Telšiuose – 2:1. Abu kartus gargždiškiai gana anksti išsiveržė į priekį, o antrajame kėlinyje dvigubino persvarą. Jei Gargžduose to pakako, tai Telšiuose aikštės šeimininkai baigiantis rungtynėms pelnė įvartį ir “Bangai” teko išgyventi nelengvas minutes, telšiškiams bandant išlyginti rezultatą.

Po rinktinių pertraukos “Džiugas” sužaidė trejas rungtynes namuose, per kurias iškovojo vieną pergalę (2:1 prieš “Dainavą”) ir du kartus patyrė pralaimėjimus (vienodu rezultatu 1:2 nusileido Vilniaus “Žalgiriui” ir “Hegelmann”).
“Banga” į Gargždų miesto stadioną sugrįžta po sėkmingos išvykos Alytuje, kai paskutinėmis sekundėmis 1:0 palaužė “Dainavą”.

Geriausias būdas lankytis “Bangos” rungtynėse – įsigyti abonementą 2023 metų sezonui. Įsigyti galima TICKET MARKET svetainėje – ČIA. Bilietas į konkrečias rungtynes – ČIA.