#kaslaimės
Kovingos lygiosios

Šeštadienį Gargždų miesto stadione “Banga” lygiosiomis 1:1 sužaidė su Vilniaus “Riteriais”.

Po atsargios rungtynių pradžios “Banga” žybtelėjo 11 minutę, kai po M.Petriko aštraus perdavimo R.Vėževičius išbėginėjo prieš “Riterių” vartininką A.Vitkauską. “Bangos” kapitono reidą baudos aikštelės prieigose neleistinai nutraukė F.La Mantia. Deja, teisėjas šį svečių gynėjo veiksmą įvertino tik geltona kortele.
Įsibėgėjus kėliniui trejetą pavojingesnių momentų turėjo vilniečiai. 22 minutę R.Filipavičius iš kelių metrų smūgiavo virš vartų. Po minutės M.Ramanausko smūgį iš 18 metrų ne visai sėkmingai stabdė M.Bertašius. Laimei, kamuolys nusileido ant vartų linijos ir “Bangos” vartininkas ištaisė savo klaidą. 30 minutę po nesėkmingo gargždiškių bandymo išmušti kamuolį iš baudos aikštelės N.Popovič galva pasiuntė kamuolį gretą virpsto.
Baigiantis pirmajame kėliniui kiek aktyviau sužaidė gargždiškiai, tačiau pavojingiausias epizodas didesnių problemų A.Vitkauskui nesukėlė – jis užtikrintai sugavo V.Piliukaičio iš 18 metrų smūgiuotą kamuolį.
Antrojo kėlinio pradžioje aktyviau sužaidusi “Banga” jau 47 minutę grasino A.Vitkausko vartams, tačiau vartininkas sugavo C.Eduardo iš baudos aikštelės prieigų smūgiuotą kamuolį. Svečiai po kelių minučių atsakė pavojingu C.Odutayo smūgiu iš baudos aikštelės.
Dar beveik dvidešimt antrojo kėlinio minučių komandos sužaidė nesukurdamos aštrių momentų, tačiau rungtynių pabaigoje pradžiugino žiūrovus ir progomis, ir įvarčiais. 75 minutę C.Odutayo pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę įkertančiam R.Filipavičiui, kuris meistriškai įveikė M.Bertašių – 0:1. Po poros minučių jau pats C.Odutayo atsidūrė atakos smaigalyje. Laimei, vilniečių legionieriaus smūgiuotas kamuolys praskriejo greta virpsto.
84 minutę C.Eduardo paskutinę akimirką sugebėjo perduoti R.Vėževičiui už galinės linijos skriejantį kamuolį. “Bangos” kapitonas parito kamuolį I.Venckui, kuris tarp gynėjų kojų pasiuntė jį į tinklą – 1:1. Po poros minučių R.Šveikauskas į ataką pasiuntė R.Vėževičių, kurio smūgiuotą kamuolį paskutinę akimirką nuo vartų nukreipė gynėjas.
Per teisėjo kompensuotą laiką komandos apsikeitė pavojingais epizodais. Baudos smūgiu iš 20 metrų N.Palafoz pasiuntė kamuolį greta “Bangos” vartų, o gargždiškiai sukėlė nemažą sumaištį prie A.Vitkausko vartų, tačiau atlikti lemiamo smūgio taip ir nepavyko.
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Banga (Gargždai) – Riteriai (Vilnius) 1:1 (0:0).
Įvarčiai: 84 min. I.Venckus (Banga); 75 min. R.Filipavičius (Riteriai).
Įspėjimai: 73 min. S.Urbys (Banga); 11 min. F.La Mantia, 45 min. C.Odutayo (Riteriai).
“Bangos” sudėtis: M.Bertašius, S.Urbys (85′ J.Januševskij), B.Šatkus, R.Šveikauskas, P.Srėbalius (56′ V.Antužis), C.Eduardo, D.Norvilas, G.Vieira (80′ I.Venckus), V.Piliukaitis, M.Petrikas (56′ K.Laukžemis), R.Vėževičius. Atsargoje liko: K.Smilingis, M.Andrejev, D.Dovydaitis, E.Smulkys.
Kitas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione antradienį, birželio 6 dieną, 18 valandą su Marijampolės “Sūduva”.