#kaslaimės
Nesėkmė draugiškose rungtynėse

Šeštadienį Gargžduose “Banga” 1:4 nusileido Kauno “Stumbrui B”.

Banga (Gargždai) – Stumbras B (Kaunas) 1:4 (1:3)
Įvarčiai: 40 min. A.Bačanskis (Banga); 2 min. ir 53 min. Miguel, 43 min. A.Belo, 44 min. K.Sekgota (Stumbras B).
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas, V.Antužis, E.Bračkus, K.Gnedojus, M.Gudauskas, A.Bačanskis (56′ D.Zubauskas), J.Skuodas (46′ M.Ilginis), M.Petrikas (73′ I.Grykšas), K.Urbaitis, P.Lotužys (46′ E.Anulis), R.Krušnauskas.

Be keletos sergančių ir traumuotų futbolininkų rungtyniavusi “Banga” jau antrą minutę padarė grubią klaidą savo baudos aikštelės prieigose ir buvo nubausta – prieš vartininką iššokęs kaunietis smūgiavo tiksliai – 0:1.
Permainingai vykusiame pirmajame kėlinyje komandos apsikeitė ne vienu pavojingu išpuoliu. 37 minutę kauniečiai neišnaudojo puikios progos – sukirto į “Bangos” vartų virpstą, o po poros minučių už iššvaistytą galimybę buvo nubausti. Gargždiškiai surengė greitą ataką ir prieš vartininką iššokęs A.Bačanskis šaltakraujiškai suklaidino svečių vartų sargą ir išlygino rezultatą – 1:1. Prabėgus minutei “Banga” turėjo puikią progą išsiveržti į priekį. Deja, P.Lotužiui nepavyko “uždaryti” R.Krušnausko perdavimo. Netrukus jau pati “Banga” buvo nubausta. Per porą minučių kauniečiai net du kartus iš eilės aštriais perdavimais surado puolėjus “Bangos” baudos aikštelėje, o šie smūgiavo neatremiamai.
Antrojo kėlinio pradžioje “Stumbras B” ketvirtąjį kartą pasiuntė kamuolį į vartus, kai kaunietis techniškai suklaidino “Bangos” gynėjus ir pasiuntė kamuolį greta vartininko – 1:4.
Vėliau abi komandos turėjo galimybių pasižymėti, tačiau rezultatas nepakito.
Kitas draugiškas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione kovo 24 dieną 11 valandą su A lygoje rungtyniaujančia “Palanga”.