Prastas pirmas kėlinys lėmė pralaimėjimą

Penktadienį Gargždų miesto stadione “Banga” 1:4 pralaimėjo “Hegelmann Litauen”. Rungtynių baigtį lėmė labai prastai sužaistos keturiolika pirmojo kėlinio minučių.
Kėlinio pradžia nieko blogo nežadėjo, tačiau 18 minutę gaudydamas kamuolį suklydo I.Driomovas ir T.Gavi beliko nukreipti kamuolį į tuščius vartus. Po penkių minučių “Banga” gavo dar vieną antausį – N.Petkevičius baudos aikštelėje viena koja pasikėlė kamuolį, o kita – per save pasiuntė į apatinį vartų kampą. Nespėjo gargždiškiai atsigauti po tokio smūgio, o K.Spence baudos aikštelėje suklaidino net tris gynėjus ir dar padidino varžovų persvarą. Galiausiai 32 minutę varžovams keliant kampinį I.Driomovas nesusikalbėjo su gynėju ir kamuolys tiesiog nukrito “Hegelmann Litauen” legionieriui Y.Karashima, kuris padidino skirtumą iki 0:4.
Antrajame kėlinyje “Banga” perrikiavo pajėgas ir daugiau dėmesio skyrė varžovų vartams. Deja, įveikti kauniečių gynybą pavyko tik vieną kartą. 77 minutę po S.Yoshikawa perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė R.Vėževičius.
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Banga (Gargždai) – Hegelmann Litauen (Kaunas) 1:4 (0:4).
Įvarčiai: 77 min. R.Vėževičius (Banga); 18 min. T.Gavi, 23 min. N.Petkevičius, 27 min. K.Spence, 32 min. Y.Karashima (Hegelmann).
Įspėjimai: 54 min. B.Anisas, 71 min. R.Vėževičius, 90 min. D.Padaigis (Banga).
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas, V.Araujo (85′ P.Lotužys), D.Padaigis, M.Pinto, E.Stočkūnas, S.Yoshikawa (85′ P.Srėbalius), K.Urbaitis (79′ D.Norvilas), B.Anisas, R.Matos, R.Vėževičius (79′ I.Venckus), D.Zubauskas (46′ E.Bračkus). Atsargoje liko: M.Bertašius, K.Smilingis, V.Antužis, M.Petrikas.
Kitas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione liepos 30 dieną 18 valandą su “Džiugu”.