Moterų futbolo mėgėjų turnyras

Kovo 10 dieną Gargždų policijos sporto salėje vyko moterų futbolo mėgėjų turnyras, kuriame po įtemptos kovos triumfavo „Jakų“ komanda.
Turnyre varžėsi 6 komandos: keturios nuolatinės moterų futbolo turnyrų dalyvės – „Bangos“ mamos, Jakai, FK „Gintaras“ mamos ir Karys.lt – ir dvi debiutantės – Skautės ir jungtinė lopšelių-darželių „Gintarėlis“ ir „Saulutė“ mokytojų komanda.
Paskutinį turnyro turą net trys komandos – „Bangos“ mamos, FK „Gintaras“ mamos ir Jakai – pasitiko savo sąskaitoje turėdamos po 8 taškus. Lemiamose rungtynėse Jakai 2:1 įveikė paskutinio turnyro nugalėtojas „Bangos“ mamas ir iškovojo 1 vietą. FK „Gintaras“ mamos minimaliu skirtumu 1:0 įveikė Karys.lt ekipą ir pasipuošė sidabro medaliais.