Draugiškose rungtynėse nusileista šiauliečiams

Šeštadienį “Banga” draugiškose rungtynėse 1:2 pralaimėjo FA “Šiaulių” ekipai.

Banga (Gargždai) – FA Šiauliai (Šiauliai) 1:2 (1:2).
Įvarčiai: 28 min. PDŽ* (Banga); 9 min. D.Kubilinskas, 45 min. D.Konikas (Šiauliai).
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas (60′ D.Španceris), V.Pocevičius (46′ V.Antužis), K.Gnedojus (46′ E.Bračkus), D.Padaigis, N.Urba (46′ PDŽ), PDŽ, D.Norvilas, Š.Skulskis, P.Lotužys (46′ J.Skuodas), PDŽ, D.Zubauskas (46′ A.Bačanskis).
* – PDŽ – peržiūroje dalyvaujantis žaidėjas.

Aktyviau dvikovą pradėjusi “Banga” 9 minutę buvo nubausta už klaidą savo aikštės pusėje. Perėmę kamuolį šiauliečiai vieną prieš I.Driomovą pasiuntė D.Kubilinską, kuris įveikė “Bangos” vartų sargą – 0:1.
28 minutę rezultatą išlyginti pavyko peržiūroje dalyvaujančiam žaidėjui, kuris po individualaus reido smūgio iš 14 metrų užklupo šiauliečių vartų sargą nepasiruošusį – 1:1.
Besibaigiant pirmajam kėliniui po šiauliečių pakelto kampinio neužtikrintai sužaidus “Bangos” gynėjams šiaulietis D.Konikas iš arti nukreipė kamuolį į vartus – 1:2.
Antrajame kėlinyje abi komandos turėjo galimybių pakeisti rezultatą, tačiau nei vienas bandymas nepasiekė tikslo.
Dėl ligų ir traumų šioje dvikovoje negalėjo dalyvauti D.Lukošius, G.Samsonik ir M.Ilginis.
Kitas rungtynes “Banga” žais Gargžduose vasario 23 dieną (šeštadienį) 15 valandą su Kauno “Stumbru”.