Pralaimėjimas Vilniuje

Šeštadienį Vilniuje “Banga” draugiškose rungtynėse 0:5 nusileido Kauno “Hegelmann”.

Nuo rungtynių pradžios iniciatyvą turėjo kauniečiai. Jau 5 minutę rimtai padirbėti teko K.Smilingiui. 10 minutę šansą turėjo “Banga”, bet J.Žebrausko smūgį varžovai blokavo. 15 minutę įvyko nemažas žaidėjų susistumdymas, po kurio ne vienam žaidėjui buvo parodytos geltonos kortelės. 17 minutę “Hegelmann” savo žaidybinę persvarą pavertė įvarčiu. Dar po kelių minučių “Banga” turėjo likti mažumoje, tačiau pagal draugiškų rungtynių susitarimą antrąją geltoną kortelę gavusį D.Novilą pakeitė M.Petrikas.
Pirmajame kėlinyje “Hegelmann” dar keletą kartų pavojingai grasino “Bangos” vartams, tačiau puikiai žaidė K.Smilingis. “Bangos” atakos buvo ne tokios aštrios.
Įpusėjus antrajam kėliniui varžovai pralaužė gargždiškių gynybą. 70 minutę kauniečiai padvigubino persvarą, o dar po poros minučių realizavo ir už žaidimą ranką paskirtą vienuolikos metrų baudinį.
Baigiantis rungtynėms į aikštę žengė keletas jaunų žaidėju, o varžovai dar padidino savo persvarą iki 0:5.

“Bangos” sudėtis: K.Smilingis (46′ P.Survila, 73′ M.Bertašius), G.Vieira, M.Pinto (73′ K.Pliuškys), V.Antužis, E.Stočkūnas, R.Paulino (73′ B.Gailius), D.Norvilas (20′ M.Petrikas), K.Žebrauskas, J.Reis (46′ K.Birgiola), S.Yoshikawa (78′ T.Beržonskis), D.Zubauskas.
Draugiškose rungtynėse negalėjo dalyvauti R.Vėževičius, I.Venckus, P.Srėbalius, J.Kerpė ir K.Toleikis.

Kitas rungtynes “Banga” žais ketvirtadienį, vasario 10 dieną, 18 valandą Marijampolėje su vietos “Sūduva”.