Taurės aštuntfinalis: sugrįžimas į Ukmergę

Antradienį 19 valandą Ukmergėje LFF Taurės aštuntfinalyje “Banga” susitiks su vietos “Spartaku”.

LFF Taurės burtai lėmė, kad “Banga” po trijų metų pertraukos sugrįžta į Ukmergę. 2016 metų Taurės turnyro antrajame etape Ukmergėje “Banga” 3:1 įveikė “Spartaką”.
III lygoje (Vilniaus regione) rungtyniaujantys ukmergiškiai šiemet Taurės turnyre įveikė tris varžovus iš žemesnių lygų – 4:3 Vilniaus “Top Kickers”, 4:1 Klaipėdos “Sendvarį” ir 5:4 Kaišiadorių “Baltus”.
III lygoje “Spartakas” sužaidė 8 rungtynes, per kurias pasiekė keturias pergalės, kartą sužaidė lygiosiomis ir tris kartus pralaimėjo. Per tas aštuonerias rungtynes ukmergiškiai įmušė 15 įvarčių. Net devyni tikslus smūgiai keletą sezonų I lygoje Radviliškio “Lokomotyvui” atstovavusio Tomo Bielicko (gimęs 1994) sąskaitoje.
*
“Bangos” traumuotųjų sąraše – G.Samsonik, M.Petrikas, D.Zubauskas ir N.Urba. Kiti futbolininkai bus pasirengę kovoti dėl kelialapio į ketvirtfinalį.
*
Primename, kad pagal Taurės reglamentą jei pagrindinis rungtynių laikas baigsis lygiosiomis, bus žaidžiamas pratęsimas (du kėliniai po 15 minučių). Jei ir tada nugalėtojas nepaaiškės, bus mušami vienuolikos metrų baudiniai.