#kaslaimės
Sunki pergalė

Antradienį Pakruojyje “Banga” 1:0 įveikė “Pakruojį”.

Iš protokolo. Pakruojis (Pakruojis) – Banga (Gargždai) 0:1 (0:1).
Pakruojo stadionas, 100 žiūrovų. Teisėjas – U.Veprauskas.
Įvartis: 17 min. G.Samsonik (Banga).
Įspėjimai: 30 min. G.Samsonik, 55 min. P.Lotužis, 73 min. I.Driomovas, 76 min. J.Skuodas (Banga).
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas, V.Antužis, N.Žebrauskas, E.Bračkus, M.Gudauskas, E.Anulis (37′ P.Lotužys), K.Gnedojus (43′ J.Skuodas), G.Samsonik, A.Bačanskis (90+3′ M.Ilginis), A.Skurdelis, D.Zubauskas (90+2′ M.Petrikas). Atsargoje liko: K.Smilingis.

Aukštu tempu prasidėjusiose rungtynėse jau pirmosiomis minutėmis komandos apsikeitė pavojingais išpuoliais. Pirmą rimtesnę galimybę grasinti varžovų vartams “Banga” turėjo 8 minutę, tačiau E.Anulis pasirinko ne smūgį, o perdavimą ir galimybė liko neišnaudota. 17 minutę D.Zubauskas perdavimu iš krašto baudos aikštelėje surado G.Samsonik, kuris smūgiu iš 10 metrų pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus.
Jau pirmajame kėlinyje “Bangai” teko atlikti du keitimus. 43 minutę vietoje patyrusio K.Gnedojaus į aikštę žengė J.Skuodas ir taip jau jauna “Bangos” komanda dar pajaunėjo.
Baigiantis kėliniui D.Zubauskas turėjo galimybę padvigubinti persvarą, tačiau pritrūko tikslumo.
Antrajame kėlinyje iniciatyva priklausė “Pakruojui”, o “Banga” gynėsi ir laukė progų kontratakoms. Kelis kartus komandą gelbėjo I.Driomovas arba varžovams pritrūkdavo tikslumo. Du kartus gargždiškiai galėjo nubausti šeimininkus, tačiau progų neišnaudojo D.Zubauskas ir A.Bačanskis.
Kitas rungtynes “Banga” žais išvykoje, tačiau toli keliauti neteks – rungtynės vyks Gargždų miesto stadione. Sekmadienį, gegužės 27 dieną, 18 valandą mūsų komanda LFF Taurės antrojo etapo dvikovoje susitiks su Gargždų “Pramogomis SC”.