#kaslaimės
Apmaudus pralaimėjimas

Penktadienį Gargžduose “Banga” 0:1 nusileido Alytaus “Dainavai”.

Iš protokolo. Banga (Gargždai) – Dainava (Alytus) 0:1 (0:0).
Gargždų miesto stadionas, 280 žiūrovų. Teisėjas – O.Abramavičius.
Įvartis: 53 min. K.Morozov (Dainava). 38 min. K.Urbaitis (Banga) neįmušė 11 metrų baudinio.
Įspėjimai: 26 min. ir 78 min. K.Urbaitis, 86 min. D.Padaigis, 90+3 min. V.Pocevičius (Banga); 31 min. B.Spietinis, 73 min. L.Savastas (Dainava).
Pašalinimas: 78 min. (už antrą geltoną) K.Urbaitis (Banga).
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas, N.Žebrauskas (74′ E.Bračkus), D.Padaigis, K.Gnedojus, M.Gudauskas, A.Bačanskis, V.Pocevičius, G.Samsonik (80′ E.Anulis), K.Urbaitis, A.Skurdelis, D.Zubauskas (68′ P.Lotužys) . Atsargoje liko: K.Smilingis, M.Ilginis, M.Petrikas, J.Skuodas.

Pirmajame kėlinyje “Banga” turėjo net kelias puikias galimybes išsveržti į priekį. 15 minutę A.Bačianskis “apvogė” svečių gynėją, tačiau jo smūgį iš šešių metrų atrėmė “Dainavos” vartininkas. Po kelių minučių iš 16 metrų smūgiavo G.Samsonik, tačiau kamuolys praskriejo greta vartų.
Visgi geriausią galimybę “Banga” turėjo 38 minutę, kai svečiai baudos aikštelėje pargriovė A.Skurdelį ir į “Dainavos” vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys. Deja, alytiškių vartų sargas dar kartą išgelbėjo savo komandą – atrėmė K.Urbaičio smūgiuotą kamuolį.
Už neišnaudotas progas “Banga” buvo nubausta antrojo kėlinio pradžioje. 53 minutę svečiai surengė kontrataką ir kairiajame krašte kamuolį gavęs legionierius iš Rusijos K.Morozov suklaidino gynėjus ir pasiuntė kamuolį į tinklą – 0:1.
“Banga” bandė atstatyti pusiausvyrą, tačiau svečiai patikimai gynėsi ir gana pavojingai kontratakavo. 78 minutę gargždiškių reikalai dar komplikavosi, kai už antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas K.Urbaitis. Ir nors “Banga” kovojo iki paskutinės minutės, dvikovos rezultatas nebepakito.
Kitas rungtynes “Banga” žais jau antradienį, gegužės 22 dieną, 18:30 Pakruojyje su “Pakruoju”.

Jurgitos Riekašienės nuotraukos.

[Best_Wordpress_Gallery id=”26″ gal_title=”20180518″]