2017 metų lapkričio 6 dieną prasidėjo Klaipėdos rajono salės futbolo pirmenybės. Pirmenybėse dalyvauja 11 komandų. Pateikiame rezultatus ir turnyrinę lentelę.

SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Pirmenybių pirmo etapo REZULTATAI ir LENTELĖ pateikiami ČIA.

Rezultatyviausi žaidėjai (2018-01-10):  D.Zubauskas (Lokiai) - 38, A.Butkus (GP-Taškas) - 15, G.Ratkus (GP-Taškas) ir P.Lotužys (Jonušai) - po 14.
Įspėjimai I etape (2018-01-10):

Komanda 2 ir daugiau įspėjimų 1 įspėjimas
 AMK-LITIMBERA  A.Mikalauskas  L.Zubauskas, A.Šopis, M.Jonelys, G.Petkevičius
 BANGA-2002  P.Srėbalius (3)  A.Šveistrys
 GP-TAŠKAS  D.Španceris (4)  E.Karpavičius
 GVG MEMES  D.Laurinaitis  N.Srėbalius, D.Kaliaginas, D.Alutis, K.Ivanovas
 JONUŠAI  M.Kiaulakys (3), E.Račkauskas (3), P.Lotužys, R.Domarkas  J.Skuodas, A.Valatkevičius
 KL.CITY  S.Jakovlev, V.Čiumačenko, V.Žukauskas  L.Kereišis, J.Vainikaitis, D.Stonys, D.Narkus
 KL.CITY-2  V.Juškus, V.Kleščionok  D.Burin, I.Slušnys
 LOKIAI  A.Gudauskas (3), M.Kerpė  D.Zubauskas, E.Rusteika
 SENDVARIS  B.Alseika (3), M.Vėlyvis (3), J.Slugin  R.Gudas, K.Tendys, N.Kneitas
 VLANTANA  I.Montrimas, M.Jonikas, M.Baranauskas  V.Mickus, A.Ivanauskas, R.Žilius
     

Įspėjimai II etape (2018-??-??):
Diskvalifikacijos (2018-01-10): M.Vėlyvis ir J.Slugin (abu - Sendvaris) praleidžia 1 rungtynes (6 turas).
Atliktos diskvalifikacijos: P.Lotužys (Jonušai) praleidžia 1 rungtynes (3 turas), M.Kerpė (Lokiai) praleidžia 1 rungtynes (3 turas), V.Juškus (Klaipėda City-2) praleidžia 1 rungtynes (3 turas), S.Jakovlev ir V.Čiumačenko (abu - Klaipėda City)  praleidžia 1 rungtynes (3 turas), D.Španceris (GP-Taškas) praleidžia 1 rungtynes (4 turas), V.Žukauskas (Klaipėda City) praleidžia 1 rungtynes (4 turas), P.Srėbalius (Banga-2002) praleidžia 1 rungtynes (5 turas), M.Jonikas (Vlantana), M.Kiaulakys, E.Račkauskas (abu - Jonušai), D.Španceris (GP-Taškas) praleidžia 1 rungtynes (7 turas), B.Alseika (Sendvaris) ir A.Gudauskas (Lokiai) praleidžia 1 rungtynes (8 turas).
*
TVARKARAŠTIS (gali keistis)

 

XI TURAS
Sausio 22 d.
20:15 GVG Memes – Vlantana
21:15 AMK-Litimbera – Sparta
Sausio 23 d.
19:15 GP-Taškas – Jonušai
Sausio 24 d.
19:30 Banga-2002 - Klaipėda City
20:30 Lokiai – Sendvaris
Sausio 26 d.
20:00 GP-Taškas – Vlantana (nukeltos IX turo rungtynės)


Antras etapas
Ketvirtfinaliai (sausio 29-vasario 2 d.d.):
I pora 1 vs 8
II pora 2 vs 7
III pora 3 vs 6
IV pora 4 vs 5


Pusfinaliai (vasario 5-9 d.d.):
I vs IV pora
II vs III pora


FINALAI (VASARIO 15/16/17d. ???)

 

-----------------------------------------------------

ARCHYVAS

2016-2017 metų salės futbolo pirmenybės - žr. ČIA.

2015-2016 metų salės futbolo pirmenybės - žr. ČIA.

2014-2015 metų salės futbolo pirmenybės - žr. ČIA.

 

I LYGA
MA LYGA
   Komanda R +:- T
1  Palangos Palanga 28 64:36 61
2  Gargždų Banga 28 58:26 59
3  Vilniaus Vytis 28 51:28 54
4  Alytaus Dainava 28 57:27 52
5  Telšių Džiugas 28 56:35 50
6  Klaipėdos Koralas 28 50:43 46
7  Kėdainių Nevėžis 28 41:28 45
8  Kauno Stumbras B 28 46:30 39
9  Pakruojo Pakruojis 28 40:46 39
10  Panevėžio Panevėžys 28 45:44 37
11  Trakų Trakai B 28 37:44 33
12  Šilutės Šilutė 28 36:63 27
13  Tauragės Tauras 28 34:60 22
14  Vilniaus Žalgiris B 28 39:65 18
15  Utenos Utenis B 28 22:101 10
detali lentelė