#kaslaimės
Nesėkmė dvikovoje su vilniečiais

Šeštadienį Gargžduose “Banga” 1:2 nusileido Vilniaus “Riteriams”.

Susitikimą aktyviau pradėjo paskutinės vietos išvengti bandantys svečiai. 12 minutę kairiajame krašte prieš M.Bertašių išbėgęs C.Odutayo perkėlė kamuolį ne tik per “Bangos” vartininką, bet ir per vartus.
29 minutę pavojingą kontrataką surengė gargždiškiai – po P.Srėbaliaus perdavimo iš kairiojo krašto R.Vėževičiui pritrūko tik centimetrų, kad nukreiptų kamuolį į vartus.
Audringa buvo pirmojo kėlinio pabaiga. 44 minutę įspūdingą reidą “Bangos” baudos aikštelėje surengė M.Cukovic, tačiau jo smūgiuotą kamuolį blokavo J.Januševskij. Netrukus pavojingą A.Rosiver smūgį teko atremti M.Bertašiui.
Gargždiškių atsakas į šiuos svečių bandymus buvo rezultatyvi kontrataka. Po Cesinha perdavimo į dešinįjį kraštą R.Vėževičius smūgiavo į vartus, tačiau jo bandymą atrėmė “Riterių” vartų sargas A.Vitkauskas. Laimei, pirmas prie kamuolio suskubo P.Srėbalius ir tiksliu smūgiu į tolimąjį kampą pelnė įvartį – 1:0.
Antrojo kėlinio pradžioje “Banga” turėjo net dvi puikias progas padidinti persvarą. 48 minutę R.Vėževičius greitai įmetė kamuolį iš užribio P.Srėbaliui, o šis perdavimu surado M.Andrejev. Jaunasis “Bangos” saugas išbėgo prieš A.Vitkauską, tačiau svečių vartininkas smūgį atrėmė. Dar kartą “Riterių” vartų sargas sužibėjo 52 minutę, kai po R.Vėževičiaus perdavimo iš kelių metrų į vartus smūgiavo P.Srėbalius.
56 minutę “Riteriams” pakėlus kampinį suklydo M.Bertašius ir I.Soler išlygino rezultatą – 1:1. 85 minutę svečiai išnaudojo dar vieną standartinę situaciją – R.Filipavičius baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur S.Filipovič smūgiu galva dar kartą nuginklavo M.Bertašių.
Baigiantis rungtynių laikui gargždiškiai turėjo puikią galimybę išlyginti rezultatą, tačiau svečius išgelbėjo A.Vitkauskas, atrėmęs R.Vėževičiaus smūgį iš kelių metrų.

Banga (Gargždai) – Riteriai (Vilnius) 1:2 (1:0).
Įvarčiai: 45 min. P.Srėbalius (Banga); 56 min. I.Soler, 85 min. S.Filipovič (Riteriai).
Įspėjimai: [bus papildyta]
“Bangos” sudėtis: M.Bertašius, C.Eduardo, J.Januševskij, R.Šveikauskas, V.Antužis, V.Piliukaitis (76′ M.Ambrazaitis), D.Norvilas (88′ E.Kirjanov), M.Andrejev (61′ V.Paulauskas), Cesinha, P.Srėbalius (76′ K.Shults), R.Vėževičius. Atsargoje liko: L.Grinkevičius, A.Lara, S.Urbys, K.Toleikis, D.Zubauskas.
Kitas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione lapkričio 3 dieną 18 valandą su Marijampolės “Sūduva”.