#kaslaimės
Nesėkmė Kaune

Šeštadienį Kaune “Banga” 1:3 pralaimėjo vietos “Žalgiriui”.

Dvikovą sėkmingiau pradėjo gargždiškiai – jau 15 minutę po G.Vieira perdavimo iš dešiniojo krašto C.Eduardo galva iš 12 metrų pasiuntė kamuolį į viršutinį kampą.
Praleidę įvartį šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir galiausiai 40 minutę išlygino rezultatą. Gargždiškiams nepavyko išmušti J.Noslin iš dešiniojo krašto skersuoto kamuolio ir G.Sirgėdas iš kelių metrų pasiuntė jį į M.Bertašiaus ginamus vartus.
Antrasis kėlinys “Bangai” prasidėjo labai nesėkmingai. 53 minutę V.Armanavičius kairiajame krašte įveikė S.Urbį ir prasiveržęs į baudos aikštelę atliko puikų perdavimą G.Sirgėdui, kuris iš 12 metrų pasiuntė kamuolį į vartus. 61 minutę jau pats G.Sirgėdas meistriškai sužaidė baudos aikštelėje, kai įveikęs S.Urbį ir M.Bertašių iš arti nukreipė kamuolį į tuščius vartus. Vėliau kauniečiai turėjo dar keletą gerų progų, tačiau M.Bertašius atrėmė tiek V.Armanavičiaus, tiek A.Kučio smūgius, o J.Noslin galva iš arti pasiuntė kamuolį greta virpsto.
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Kauno Žalgiris (Kaunas) – Banga (Gargždai) 3:1 (1:1).
Įvarčiai: 40 min., 53 min. ir 61 min. G.Sirgėdas (KŽ); 15 min. C.Eduardo (Banga).
Įspėjimai: 63 min. V.Armanavičius (KŽ); 65 min. G.Vieira (Banga).
“Bangos” sudėtis: M.Bertašius, S.Urbys (62′ V.Paulauskas), A.Lara (81′ Cesinha), J.Januševskij, R.Šveikauskas, K.Shults (71′ M.Petrikas), C.Eduardo, D.Norvilas, G.Vieira (71′ V.Piliukaitis), P.Srėbalius, I.Venckus (81′ D.Zubauskas). Atsargoje liko: K.Smilingis, M.Andrejev, V.Antužis.
Kitas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione spalio 21 dieną 17 valandą su Vilniaus “Riteriais”.