#kaslaimės
Pergalė

Šeštadienį Gargždų miesto stadione “Banga” paskutinėmis dvikovos akimirkomis 1:0 palaužė Alytaus “Dainavą”.

Komandos sužaidė du skirtingus kėlinius. Jei pirmajame progų pasižymėti turėjo tik “Dainava”, tai antrajame pavojingus epizodus kūrė “Banga”.
29 minutę po klaidos gynyboje D.Rakič nekliudomas smūgiavo iš baudos aikštelės, tačiau M.Bertašius sužaidė užtikrintai. Dar porą kartų “Bangos” vartų sargas gelbėjo komandą pirmojo kėlinio pabaigoje, kai 42 minutę atrėmė M.Araujo smūgį iš 25 metrų, o po poros minučių to paties “Dainavos” legionieriaus bandymą iš baudos aikštelės.
Antrąjį kėlinį pavojingu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pradėjo Cesinha. Deja, jo smūgiuotas kamuolys praskriejo greta svečių vartų virpsto.
60 minutę po sumaišties “Dainavos” baudos aikštelėje D.Norvilas smūgiavo iš 16 metrų, tačiau kamuolys vėl nuskriejo greta virpsto. 77 minutę po kontratakos Cesinha iš kairiojo krašto pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur, ne itin sėkmingai sužaidus alytiškiams, I.Venckus smūgiu galva sukirto kamuolį į skersinį. 84 minutę po C.Eduardo perdavimo iš dešiniojo krašto V.Piliukaitis neišnaudojo puikios progos – po jo smūgio iš baudos aikštelės kamuolys praskriejo greta virpsto.
Kai jau atrodė, jog rungtynės baigsis be įvarčių, “Bangai” pavyko pasiųsti kamuolį į tinklą. Tiksint paskutinėms dvikovos sekundėms po Cesinho perdavimo iš dešiniojo krašto I.Venckus galva smūgiavo tiksliai – 1:0.
Po pergalės “Banga” vėl pakilo į šeštąją turnyrinės lentelės vietą, aplenkdama tiek “Dainavą”, tiek Marijampolės “Sūduvą”.
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Banga (Gargždai) – Dainava (Alytus) 1:0 (0:0).
Įvarčiai: 90+4 min. I.Venckus (Banga).
Įspėjimai: 87 min. C.Eduardo, 90+5 min. V.Paulauskas (Banga); 6 min. O.Lukošiūnas, 68 min. D.Taraduda (Dainava).
“Bangos” sudėtis: M.Bertašius, C.Eduardo, J.Januševskij, R.Šveikauskas, K.Shults, R.Vėževičius (78′ P.Srėbalius), D.Norvilas, K.Žebrauskas (88′ G.Vieira), V.Piliukaitis (78′ V.Paulauskas), Cesinha, I.Venckus. Atsargoje liko: K.Smilingis, V.Antužis, A.Lara, K.Toleikis, Ze Eduardo, D.Zubauskas.
Kitas rungtynes “Banga” žais Telšiuose rugsėjo 23 dieną 15 valandą su vietos “Džiugu”.