#kaslaimės
Lygiosios su šiauliečiais

Šeštadienį Gargždų miesto stadione “Banga” lygiosiomis 1:1 sužaidė su “Šiauliais”.

Aktyviai rungtynes pradėjusi “Banga” net kelis kartus pavojingai grasino svečių vartams. 13 minutę arti įvarčio buvo I.Venckus, kai po aštraus P.Srėbaliaus perdavimo iš dešiniojo krašto krisdamas lietė kamuolį ir pasiuntė jį greta virpsto.
Įpusėjus kėliniui savo galimybę turėjo ir šiauliečiai. G.Micevičius dešiniajame krašte suklaidino gynėjus ir smūgiu iš baudos aikštelės sukirto kamuolį į skersinį.
28 minutę “Šiauliai” surengė puikią kontrataką ir po D.Romanovskij perdavimo G.Micevičius išbėgo prieš K.Smilingį. Šiaulietis buvo tikslus – 0:1.
Dar vieną progą svečiai turėjo 38 minutę, tačiau pavojingą D.Romanovskij smūgį atrėmė K.Smilingis.
Antrojo kėlinio pirmoje pusėje “Banga” ilgiau valdė kamuolį, tačiau pavojingų situacijų prie svečių vartų nebuvo. Tuo tarpu šiauliečiai 73 minutę vienoje atakoje turėjo dvi galimybes padvigubinti persvarą. Prieš K.Smilingį išbėgęs E.Jankauskas pirmuoju bandymu smūgiavo tiesiai į vartininką, o po kelių akimirkų iš kelių metrų pataikė į virpstą.
Netrukus už neišnaudotą progą šiauliečiai buvo nubausti. 76 minutę “Šiaulių” vartininkas G.Baliutavičius K.Shults baudos smūgiu iš 30 metrų siųstą kamuolį atmušė prieš save, o pirmasis prie jo suskubo K.Žebrauskas. Po “Bangos” saugo smūgio šiauliečių gynėjas R.Sadauskas iš arti nukreipė kamuolį į savo vartus – 1:1.
Rungtynių pabaigoje abi komandos turėjo progų išplėšti pergalę. 78 minutę šiaulietis M.Kuklys baudos smūgiu sukirto į skersinį. Po kelių minučių po Cesinha perdavimo iš kairiojo krašto I.Venckus galva pasiuntė kamuolį G.Baliutavičiui į glėbį. 86 minutę K.Smilingis krisdamas atrėmė pavojingą šiauliečio D.Šešplaukio smūgį iš 18 metrų. Dar po kelių minučių “Bangai” nusišypsojo sėkmė, kai po perdavimo iš kairiojo krašto O.Shchebetun iš kelių metrų pasiuntė kamuolį virš vartų.
Per teisėjo kompensuotą laiką “Banga” surengė puikią kontrataką, tačiau I.Venckaus iš 16 metrų smūgiuotą kamuolį lietė “Šiaulių” gynėjas ir kamuolys praskriejo greta virpsto.
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Banga (Gargždai) – Šiauliai (Šiauliai) 1:1 (0:1).
Įvarčiai: 76 min. R.Sadauskas (Šiauliai) į savo vartus (Banga); 28 min. G.Micevičius (Šiauliai).
Įspėjimai: 77 min. Cesinha, 81 min. K.Žebrauskas (Banga); 68 min. E.Vaitkūnas, 72 min. J.Petravičius (Šiauliai).
“Bangos” sudėtis: K.Smilingis, C.Eduardo, A.Lara, R.Šveikauskas, K.Shults, S.Urbys (46′ M.Andrejev), P.Srėbalius (79′ R.Vėževičius), D.Norvilas, K.Žebrauskas (85′ K.Toleikis), Cesinha (85′ V.Piliukaitis), I.Venckus (90+3′ V.Antužis). Atsargoje liko: M.Bertašius, A.Lūža, E.Kirjanov, D.Zubauskas.
Kitas rungtynes “Banga” žais Panevėžyje rugpjūčio 27 dieną 15 valandą su “Panevėžiu”.