#kaslaimės
Svarbi pergalė Vilniuje

Šeštadienį Vilniuje “Banga” 1:0 įveikė vietos “Riterius”.

Prieš dvikovą Vilniuje “Banga” abipusiu sutarimu atsisveikino su Karoliu Laukžemiu. Be to, komandai negalėjo padėti dėl surinktų geltonų kortelių diskvalifikuotas Justinas Januševskij.
Šeimininkai aktyviau pradėjo susitikimą, tačiau pirmoji aštri situacija buvo sukurta būtent prie “Riterių” vartų. Deja, P.Srėbalius neišnaudojo puikaus I.Venckaus perdavimo baudos aikštelėje.
18 minutę “Bangai” pavyko kontrataka, kurios smaigalyje atsidūrė V.Piliukaitis. Tiesa, jo smūgį iš kelių metrų šeimininkų vartininkas T.Vitkauskas nukreipė į kampinį. Pakėlus kampinį kamuolys atšoko D.Norvilui, kuris įspūdingu smūgiu iš 20 metrų pasiuntė kamuolį į vartus.
Įpusėjus kėliniui porą pavojingų epizodų sukūrė “Riteriai”. Pirmiausia M.Bertašius atrėmė C.Odutayo bandymą iš baudos aikštelės, o vėliau gargždiškiams nusišypsojo sėkmė, kai H.Handzic iš toli nepataikė į tuščius vartus. Dar kartą arti tikslo vilniečiai buvo 29 minutę, kai M.Grigaravičius iš baudos aikštelės pasiuntė kamuolį greta virpsto.
Antrajame kėlinyje šeimininkai kontroliavo žaidimą, tačiau itin pavojingų situacijų prie M.Bertašiaus vartų buvo nedaug. Bene pavojingiausia buvo situacija 65 minutę, kai pakėlus kampinį N.Stankevičius smūgiavo galva, tačiau “Bangos” vartininkas kamuolį sugavo.
Artėjant rungtynių pabaigai po tolimo Cesinho perdavimo R.Vėževičius aplenkė varžovų gynėją F.La Mantia ir šis pargriovė “Bangos” kapitoną. Šią pražangą teisėjas įvertino kaip “paskutinės vilties” ir parodė vilniečių legionieriui raudoną kortelę. Skirtą baudos smūgį K.Shults vos nepavertė įvarčiu – galingu smūgiu iš 30 metrų į apatinį vartų kampą pasiųstą kamuolį T.Vitkauskas nukreipė už galinės linijos.
Per teisėjo kompensuotą laiką “Bangai” nusišypsojo fortūna, kai E.Onah neišnaudojo idealios progos. Pakėlus kampinį “Riterių” puolėjas galva iš kelių metrų smūgiavo greta vartų.
Pergalė leido “Bangai” padidinti atotrūkį nuo paskutinėje vietoje esančių “Riterių” iki 11 taškų.
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Riteriai (Vilnius) – Banga (Gargždai) 0:1 (0:1).
Įvarčiai: 18 min. D.Norvilas (Banga).
Įspėjimai: 7 min. F.La Mantia, 18 min. N.Popovič, 19 min. S.Lukic, 67 min. C.Odutayo (Riteriai); 68 min. R.Vėževičius, 73 min. K.Shults (Banga).
Pašalinimas: 83 min. F.La Mantia (Riteriai).
“Bangos” sudėtis: M.Bertašius, K.Shults, G.Vieira, R.Šveikauskas, V.Antužis, I.Venckus (59′ C.Eduardo), D.Norvilas (90+5′ A.Lara), Ze Eduardo, P.Srėbalius (59′ Cesinha), V.Piliukaitis (90+1′ M.Andrejev), R.Vėževičius. Atsargoje liko: K.Smilingis, E.Kirjanov, E.Smulkys, K.Toleikis, S.Urbys.
Kitas rungtynes “Banga” žais Marijampolėje rugpjūčio 11 dieną 19 valandą su “Sūduva”.