#kaslaimės
Apmaudi nesėkmė

Penktadienį Gargždų miesto stadione “Banga” 0:1 pralaimėjo Telšių “Džiugui”.

“Banga” turėjo puikią galimybę jau pirmoje atakoje – po aštraus K.Laukžemio perdavimo į baudos aikštelę V.Piliukaitis smūgiavo iš kelių metrų. Deja, telšiškių vartų sargas S.Moschin šį bandymą atrėmė.
Pirmoje kėlinio pusėje iniciatyvą turėjo “Banga”, tačiau kėliniui įpusėjus “Džiugas” sužaidė kiek aktyviau ir porą kartų pavojingai grasino M.Bertašiaus vartams. Abu kartus atakos smaigalyje atsidūrė V.Ribeiro. 23 minutę po jo smūgio iš keliolikos metrų kamuolys atsimušė į virpstą, o 25 minutę “Džiugo” legionierius kairiuoju kraštu išbėgo prieš M.Bertašių, tačiau dvikovą laimėjo “Bangos” vartininkas.
Artėjant kėlinio pabaigai “Banga” įsikūrė svečių aikštės pusėje, tačiau pavojingų progų sukurti nepavyko.
Antrajame kėlinyje komandos žaidė kur kas aktyviau. 60 minutę puikios progos neišnaudojo “Banga”, kai po K.Shults perdavimo iš kairiojo krašto K.Laukžemio iš kelių metrų galva smūgiuotą kamuolį atrėmė “Džiugo” vartininkas. Po kelių minučių G.Vieira iš baudos aikštelės smūgiavo virš vartų. Netrukus itin pavojingą epizodą sukūrė ir svečiai – po M.Burbos perdavimo iš dešiniojo krašto E.Sarpong iš arti galva smūgiavo greta vartų.
74 minutę meistriškumą teko demonstruoti M.Bertašiui, kai baudos smūgiu iš 18 metrų N.Pereira siuntė kamuolį į apatinį vartų kampą. Laimei, “Bangos” vartų sargas sugebėjo nukreipti kamuolį už galinės linijos.
Nesėkmė gargždiškius ištiko 82 minutę, kai telšiškiai greitai įmetė kamuolį iš užribio ir M.Burba atsidūrė prieš M.Bertašių. “Bangos” vartininkas paliko vartus, o telšiškių puolėjas puikiai pasinaudojo situacija ir permetė kamuolį į tuščius vartus – 0:1.
Visi “Bangos” bandymai paskutinėmis minutėmis pakeisti rezultatą buvo nerezultatyvūs.
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Banga (Gargždai) – Džiugas (Telšiai) 0:1 (0:0).
Įvarčiai: 82 min. M.Burba (Džiugas).
Įspėjimai: 38 min. D.Norvilas, 55 min. J.Januševskij, 67 min. G.Vieira, 73 min. R.Šveikauskas, 82 min. V.Paulauskas (Banga); 80 min. D.Kubilinskas, 85 min. V.Ribeiro (Džiugas).
“Bangos” sudėtis: M.Bertašius, V.Antužis, J.Januševskij, R.Šveikauskas, K.Shults, Cesinha (77′ I.Venckus), D.Norvilas, G.Vieira (74′ Ze Eduardo), K.Žebrauskas, V.Piliukaitis (74′ V.Paulauskas), K.Laukžemis. Atsargoje liko: K.Smilingis, M.Andrejev, , M.Petrikas, E.Smulkys, K.Toleikis, S.Urbys.
Kitas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione antradienį, liepos 18 dieną, 20 valandą su Kauno “Žalgiriu”.