#kaslaimės
Vasaros pokyčiai

Įpusėjus sezonui įvyko keletas pasikeitimų “Bangos” sudėtyje.

Birželio mėnesį baigėsi Beno Šatkaus nuomos sutartis. Gargždiškis gynėjas spėjo “Bangos” sudėtyje sužaisti 10 rungtynių A lygoje (798 minutės). Taip pat į “Šiaulių” klubą sugrįžo Deividas Dovydaitis. Traumų kamuotas futbolininkas žaidė 6 A lygos rungtynėse (162 minutės) ir po keitimų pasirodė dvejose Taurės rungtynėse.
Be to, klubas atsisveikino su trim legionieriais. Jei Caique Basilio ir Wilson Filipe aikštėje pasirodė tik epizodiškai, tai Renan Paulino De Souza “Bangos” maršiknėlius vilkėjo pusantrų metų ir sužaidė 43 rungtynės (3832 minutės) ir pasižymėjo dviem įvarčiais.

Atsiradusias spragas turėtų užpildyti keletas naujokų.
Ukrainietis KOSTIANTYN SHULTS ir VALDAS PAULAUSKAS jau spėjo debiutuoti “Bangos” gretose”. Trisdešimtmetis gynėjas iš Ukrainos per savo karjerą atstovavo Odesos “Černomorets” ir Horišni Plavnių “Hirnyk-Sport” (Ukraina), Giumri “Shirak” (Armėnija), Klaipėdos “Atlanto” ir Telšių “Džiugo” klubams. 2017 metais K.Shults prisijungė prie A lygoje rungtyniavusio “Atlanto”, tačiau įpusėjus sezonui persikėlė į I lygoje žaidusį “Džiugą”. Telšių klube futbolininkas rungtyniavo šešis sezonus (su nedidele pertrauka). Iš viso K.Shults A lygoje yra sužaidęs 58 rungtynes (4625 minutės) ir pelnęs du įvarčius.
V.Paulauskas į “Bangą” sugrįžo po pusės metų pertraukos. Praėjusiame sezone futbolininkas buvo skolinamas iš “Riterių” klubo ir “Bangos” gretose sužaidė 29 rungtynes (1587 minutes) bei pelnė tris įvarčius.

Artimiausiu metu šansą debiutuoti turės trys brazilai – gynėjas ANTONIO LARA ir saugai CESINHA ir ZE EDUARDO.
24 metų Antonio Lara karjerą pradėjo gimtojoje šalyje, kur rungtyniavo “Santarritense” ir “Moto Club”. Nuo 2022 metų A.Lara atstovavo portugalų klubui “S.C. Praiense”, rungtyniavusiam ketvirtoje pagal pajėgumą lygoje (Campeonato de Portugal). 2022-2023 metų sezone “Bangos” naujokas sužaidė 27 rungtynes, per kurias pelnė du įvarčius.
24 metų Cesinha (Cesar Luiz Dos Santos) jau pažįstamas Lietuvos futbolo gerbėjams, nes pirmoje šio sezono pusėje rungtyniavo “Hegelmann” klube. Per 17 rungtynių A lygoje Cesinha aikštėje praleido 1032 minutes, pelnė 4 įvarčius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Iki kelionės į Lietuvą “Bangos” naujokas atstovavo keliems Brazilijos klubams.
Solidžiausią patirtį yra sukaupęs Ze Eduardo. Brazilijos jaunimo rinktinėse (U-17 ir U-20) kelioliką rungtynių sužaidęs saugas yra rungtyniavęs Italijos Serie A ir Serie B klubuose. “Cesena” ir “Parma” gretose Ze Eduardo 19 kartų žengė į aikštę Serie A ir atstovaudamas “Empoli”, “Padova” ir “SS Virtus Lanciano” sužaidė 63 rungtynes Serie B. Taip pat “Bangos” naujokas yra rungtyniavęs Graikijos aukščiausios lygos klube “OFI Crete” ir Šveicarijos antrosios pakopos klube “FC Wil 1900”. Paskutinė Ze Eduardo patirtis Europoje – du sezonai (2020-2021) norvegų aukščiausios lygos klube “Sandefjord Fotball”. 2023 metų pradžioje saugas rungtyniavo gimtosios šalies klube “Maguary” (Brazilijos Pernambuko valstijos čempionatas).