#kaslaimės
Pralaimėta lyderiui

Sekmadienį Gargždų miesto stadione “Banga” 0:1 nusileido čempionato lyderiui “Panevėžiui”

Jau 6 minutę, suklydus panevėžiečių gynėjams, “Banga” turėjo puikią progą. Prieš vartininką V.Černiauską iššokęs K.Žebrauskas nukreipė kamuolį V.Piliukaičiui, bet paskutinę akimirką “Bangos” saugui sukliudė M.Remeikis ir po smūgio atsimušė į virpstą.
Prie “Bangos” vartų pavojus kildavo, kai kamuolį gaudavo rezultatyviausias svečių futbolininkas A.Smith. Jei pirmieji du panevėžiečio bandymai 13 ir 39 minutėmis skriejo greta vartų, tai 44 minutę A.Smith iš kairiojo baudos aikštelės krašto tiksliai smūgiavo į tolimąjį apatinį vartų kampą – 0:1.
Antrajame kėlinyje vėl A.Smith draskė “Bangos” gynybą. Tiesa, rimtų problemų sukėlė tik jo smūgis iš aštraus kampo 57 minutę, kai M.Bertašius buvo priverstas krisdamas išmušti kamuolį už galinės linijos.
Gargždiškiams sunkiau sekėsi prasibrauti prie svečių vartų, tačiau dvikovos pabaigoje ir “Banga” ilgiau užsibūdavo “Panevėžio” baudos aikštelės prieigose. Keletą kartų prie svečių vartų kilo įtampa, tačiau pasiųsti kamuolį į vartus taip ir nepavyko.
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Banga (Gargždai) – Panevėžys (Panevėžys) 0:1 (0:1).
Įvarčiai: 44 min. A.Smith (Panevėžys).
Įspėjimai: 42 min. K.Žebrauskas (Banga); 53 min. J.Čadenovic, 85 min. T.Eliošius (Panevėžys).
“Bangos” sudėtis: M.Bertašius, S.Urbys, J.Januševskij, R.Šveikauskas, V.Antužis (69′ K.Shults), I.Venckus (77′ D.Dovydaitis), D.Norvilas (90+2′ M.Andrejev), M.Petrikas (77′ E.Smulkys), V.Piliukaitis, K.Žebrauskas, K.Laukžemis. Atsargoje liko: K.Smilingis, E.Kirjanov, P.Srėbalius, K.Toleikis.
Kitas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione sekmadienį, liepos 2 dieną, 20 valandą su Vilniaus “Žalgiriu”.