“Banga” įveikė plungiškius

Sekmadienį Plungėje “Banga” antrojo Taurės etapo dvikovoje 3:0 įveikė “Babrungą”.

Gargždiškiai pirmajame kėlinyje turėjo iniciatyvą, kurią pavertė dviem įvarčiais. 15 minutę “Banga” surengė puikią kontrataką ir po K.Žebrausko perdavimo K.Laukžemis įveikė vartininką. Per kompensuotą pirmojo kėlinio laiką po S.Urbio perdavimo iš dešiniojo krašto K.Laukžemis smūgiu galva padvigubino “Bangos” persvarą.
Antrajame kėlinyje gargždiškiai leido šeimininkams ilgiau kontroliuoti kamuolį ir vos nebuvo už tai nubausti. 54 minutę po smūgio iš 18 metrų M.Bertašius nukreipė kamuolį virš vartų, o 70 minutę po šeimininkų baudos smūgio kamuolys atsimušė į vartų konstrukciją.
Rungtynių intriga užgeso 73 minutę, kai po I.Venckaus smūgio šeimininkai sužaidė ranka ir į “Babrungo” vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys. K.Laukžemis sėkmingai atliko baudėjo vaidmenį ir trečią kartą pasiuntė kamuolį į plungiškių vartus.
Baigiantis dvikovai “Banga” turėjo dar kelias galimybes padidinti persvarą, tačiau fantastiškai žaidė “Babrungo” vartininkas, atrėmęs itin pavojingus M.Andrejevo, R.Šveikausko ir I.Venckaus smūgius.
Iškovojusi pergalę “Banga” pateko tarp šešiolikos stipriausių šio sezono Taurės dalyvių.
Rungtynių santrauka – futbolas.tv puslapyje.

Babrungas (Plungė) – Banga (Gargždai) 0:3 (0:2).
Įvarčiai: 15 min., 45+3 min. ir 73 min. (iš 11m) K.Laukžemis (Banga).
Įspėjimai:  72 min. L.Vieira, 84 min. P.Duarte, 84 min. M.Morales (Babrungas); 53 min. C.Basilio, 84 min. S.Urbys, 84 min. K.Žebrauskas, 90 min. K.Laukžemis (Banga).
“Bangos” sudėtis: M.Bertašius, S.Urbys, G.Vieira, R.Šveikauskas, V.Antužis (66′ M.Andrejev), P.Srėbalius (66′ I.Venckus), D.Norvilas (26′ K.Toleikis), C.Basilio (78′ D.Dovydaitis), V.Piliukaitis (66′ E.Smulkys), K.Žebrauskas, K.Laukžemis. Atsargoje liko: L.Mardosa, J.Januševskij, M.Petrikas, B.Šatkus, R.Vėževičius.
Kitas rungtynes “Banga” žais Telšiuose sekmadienį, gegužės 14 dieną, 15 valandą su vietos “Džiugu”.