Ketvirtoji merginų pergalė

Sekmadienį Gargždų miesto stadione “Bangos” merginos 5:1 nugalėjo Utenos “Utenį”.

Dvikova prasidėjo netikėtai. 12 minutę “Bangos” merginos suklydo besigindamos nuo kampinio ir “Utenos” futbolininkė G.Viplentaitė pasiuntė kamuolį į gargždiškių vartus. Tiesa, viešnios džiaugėsi neilgai – jau 20 minutę V.Žatkina išlygino rezultatą, o kėliniui persiritus į antrąją pusę L.Gedminaitė ir V.Žatkina per porą minučių pakeitė rezultatą į 3:1 “Bangos” naudai.
Antrajame kėlinyje “Bangos” merginos tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose ir dar du kartus pasiuntė kamuolį į “Utenio” vartus. 76 minutę pasižymėjo L.Gedminaitė, o 84 minutę – A.Streckytė.
Iškovojusios ketvirtąją pergalę iš eilės “Bangos” merginos ir toliau pirmauja moterų A lygoje.

Kitas rungtynes “Bangos” merginos žais šeštadienį, gegužės 6 dieną, 17 valandą Šiauliuose su Lietuvos čempionėmis “Gintra”.