Pralaimėta šiauliečiams

Antradienį Gargždų miesto stadione “Banga” 0:1 nusileido “Šiauliams”.

Pirmajame kėlinyje abi komandos turėjo ne vieną galimybę pasiųsti kamuolį į vartus, tačiau sėkmė nusišypsojo šiauliečiams. Baigiantis kėliniui gargždiškiai prarado kamuolį savo baudos aikštelės prieigose, o ne visai tikslų O.Shchebetun smūgį į vartus įvarčiu pavertė E.Jankauskas – 0:1.
Antrajame kėlinyje “Banga” turėjo ne vieną progą išlyginti rezultatą, tačiau fortūna buvo svečių pusėje.
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Banga (Gargždai) – Šiauliai (Šiauliai) 0:1 (0:1).
Įvarčiai: 45 min. E.Jankauskas (Šiauliai).
Įspėjimai: 45+1 min. D.Norvilas, 85 min. J.Januševskij (Banga); 6 min. R.Lekiatas, 45+1 min. S.Paulius, 45+2 min. R.Sadauskas, 80 min. M.Kuklys, 89 min. O.Shchebetun, 90+5 min. L.Paukštė (Šiauliai).
“Bangos” sudėtis: M.Bertašius, S.Urbys, J.Januševskij, B.Šatkus, V.Antužis, R.Vėževičius, D.Norvilas (77′ V.Piliukaitis), R.Paulino, I.Venckus (73′ P.Srėbalius), K.Žebrauskas (82′ C.Eduardo), K.Laukžemis. Atsargoje liko: K.Smilingis, M.Andrejev, C.Basilio, E.Smulkys, K.Toleikis, G.Vieira.
Kitas rungtynes “Banga” žais balandžio 24 dieną 18 valandą Panevėžyje su “Panevėžiu”.