Nulinės lygiosios Vilniuje

Trečiadienį Vilniuje “Banga” 0:0 sužaidė su “Riteriais”.

Pirmajame kėlinyje abi komandos praktiškai negrasino varžovų vartams. Išskirti galima tik tris epizodus. 16 minutę “Banga” perėmė kamuolį šeimininkų baudos aikštelės prieigose, tačiau C.Eduardo iš baudos aikštelės smūgiavo netaikliai. Netrukus smūgiu iš aštraus kampo atsakė “Riterių” saugas M.Grigaravičius, tačiau kamuolys praskriejo greta vartų. Baigiantis kėliniui pavojus kilo prie “Bangos” vartų, kai M.Bertašius nesėkmingai gaudė kamuolį po varžovų pakelto kampinio. Laimei, vartininką išgelbėjo K.Laukžemis, galva nukreipęs kamuolį už galinės linijos.
Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo “Riteriai”. 56 minutę po klaidų gynyboje prieš M.Bertašių iššoko M.Šmatlak, tačiau “Bangos” vartininkas pavojingą smūgį atrėmė.
Įpusėjus kėliniui du kartus šeimininkus gelbėjo A.Vitkauskas. 66 minutę po V.Antužio perdavimo iš kairiojo krašto R.Vėževičius pavojingai smūgiavo iš baudos aikštelės, tačiau “Riterių” vartų sargas nukreipė kamuolį į kampinį. Dar kartą panaši R.Vėževičiaus ir A.Vitkausko akistata įvyko 69 minutę, kai po chaoso šeimininkų baudos aikštelėje “Bangos” kapitonas smūgiavo į apatinį vartų kampą. Deja, ir šią dvikovą laimėjo “Riterių” vartininkas.
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Riteriai (Vilnius) – Banga (Gargždai) 0:0.
Įspėjimai: 35 min. O.Badmus, 42 min. F.Brisola, 72 min. S.Filipovič, 90 min. V.Paulauskas (Riteriai); 53 min. J.Januševskij (Banga).
“Bangos” sudėtis: M.Bertašius, S.Urbys, J.Januševskij, G.Vieira, V.Antužis, R.Vėževičius (67′ I.Venckus), C.Eduardo, R.Paulino, V.Piliukaitis (77′ M.Petrikas), K.Žebrauskas, K.Laukžemis. Atsargoje liko: K.Smilingis, M.Andrejev, C.Basilio, W.Filipe, D.Norvilas, P.Srėbalius, K.Toleikis.
Kitas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione sekmadienį, balandžio 9 dieną, 17:55 su Kauno “Žalgiriu”.