#kaslaimės
Sekmadienį “Banga” pradeda sezoną

Šią savaitę startuoja 2023 metų Optibet A lyga. “Banga” čempionatą pasitinka išlaikiusi daugumą praėjusį sezoną klube rungtyniavusių futbolininkų, o keletą išvykusių pakeitė talentingi naujokai.

Komandoje liko M.Andrejev, V.Antužis, M.Bertašius, D.Norvilas, M.Petrikas, K.Smilingis, E.Smulkys, P.Srėbalius, R.Šveikauskas, K.Toleikis, I.Venckus, R.Vėževičius, K.Žebrauskas ir legionieriai C.Eudardo, R.Paulino, G.Vieira.
Po pertraukos “Bangos” marškinėlius vėl vilkės klubo auklėtiniai Benas Šatkus (pasiskolintas iš vokiečių “Osnabruck”) ir Sigitas Urbys. Iš Marijampolės “Sūduvos” į Gargždus persikėlė Lietuvos nacionalinėje rinktinėje rungtyniavę Justinas Januševskis ir Karolis Laukžemis. Iš “Žalgirio” nuomos pagrindais atvyko V.Piliukaitis, o iš “Šiaulių” – D.Dovydaitis. Vienintelis papildymas legionierių gretose – portugalas Wilson Filipe.
Nepakito ir “Bangos” personalo komanda: vyr.treneris David Afonso, trenerio asistentas Mandinho Tarlazis, vartininkų treneris Vaidas Žutautas, fizinio rengimo treneris Vitalijus Limontas, kineziterapeutas Artūras Manko ir komandos vadovas Matas Bieliauskas.

Pirmasis išbandymas laukia jau sekmadienį, kovo 5 dieną, 15 valandą Gargždų miesto stadione. Į svečius atvyksta 2022 metais bronzos medalius iškovojęs “Panevėžys”.

Norintiems visą sezoną stebėti “Bangos” kovas rekomenduojame įsigyti 2023 metų sezono abonementą.
Už 55 eurus įsigysite galimybę patekti į visas “Bangos” 2023 metų namų rungtynes (A lyga ir Taurė) ir dar gausite dovaną – išskirtinio dizaino marškinėlius.
Abonementus galite įsigyti TICKET MARKET interneto svetainėje.

Bilietą į konkrečias rungtynes taip pat galite įsigyti TICKET MARKET.