#kaslaimės
Labai svarbi pergalė

Penktadienį Gargždų miesto stadione “Banga” 2:0 nugalėjo “Jonavą”.

“Banga” labai aktyviai pradėjo rungtynes. Jau 4 minutę svečių vartininkui A.Fastovui teko paplušėti nukreipiant už vartų E.Stočkūno baudos smūgį iš 35 metrų. Po kelių minučių “Jonavos” vartų sargo budrumą du kartus patikrino V.Magdušauskas. Jei šiuos smūgius pavyko atremti, tai po E.Stočkūno perdavimo iš dešiniojo krašto V.Paulauskas smūgiu galva iš kelių metrų nuginklavo A.Fastovą – 1:0.
Įpusėjus kėliniui “Bangos” aktyvumas kiek nuslūgo, o artėjant kėlinio pabaigai aštriau prie gargždiškių vartų sužaidė ir svečiai. 40 minutę po A.Radchenko smūgio iš baudos aikštelės kamuolys praskriejo greta virpsto.
Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjusi “Banga” jau 49 minutę turėjo puikią galimybę padvigubinti persvarą. Po C.Eduardo reido dešiniuoju kraštu ir perdavimo į baudos aikštelę K.Žebraukas pasiuntė kamuolį dar toliau V.Magdušauskui. Deja, pavojingą jaunojo gargždiškio smūgį “Jonavos” vartų sargas atrėmė.
Jonaviečiai kėlinio pradžioje kartus bandė savo laimę tolimais smūgiais, tačiau rimtų iššūkių M.Bertašiui nesukūrė.
65 minutę svečių gynėjas N.Stankevičius aikštės krašte neleistinai sustabdė pabėgantį R.Vėževičių ir, gavęs antrąją geltoną kortelę, buvo priverstas palikti aikštę. Įgijusi kiekybinę persvarą “Banga” visiškai perėmė iniciatyvą.
Jei pirmieji bandymai susikurti saugesnę persvarą nebuvo sėkmingi, tai 80 minutę gargždiškiams pagaliau pavyko pasiekti savo tikslą. Po R.Paulino smūgio iš 17 metrų A.Fastov lietė kamuolį ir šis atsimušė į skersinį. Pirmąjį R.Vėževičiaus bandymą nukreipti kamuolį į vartus atrėmė tas pats A.Fastov, tačiau pakartotiniam bandymui niekas nebesukliudė – 2:0.
Rezultatas nebepakito iki teisėjo finalinio švilpuko ir “Banga” dar sustiprino savo galimybes finišuoti aštuntoje vietoje – likus žaisti du susitikimus “Džiugas” lenkiamas keturiais taškais.
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Banga (Gargždai) – Jonava (Jonava) 2:0 (1:0).
Įvarčiai: 13 min. V.Paulauskas, 80 min. R.Vėževičius (Banga).
Įspėjimai: 28 min. K.Žebrauskas, 53 min. M.Pinto (Banga); 45+2 min. N.Stankevičius (Jonava).
Pašalinimas: 65 min. (už antrą geltoną) N.Stankevičius (Jonava).
“Bangos” sudėtis: M.Bertašius, E.Stočkūnas, R.Šveikauskas, M.Pinto, V.Antužis, R.Paulino (88′ E.Smulkys), D.Norvilas, V.Magdušauskas (84′ K.Toleikis), K.Žebrauskas (72′ P.Srėbalius), R.Vėževičius (88′ M.Petrikas), V.Paulauskas (46′ C.Eduardo). Atsargoje liko: P.Petkevičius, K.Smilingis, M.Andrejev, K.Pliuškys, M.Vainikaitis.
Kitas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione lapkričio 17 dieną 18 valandą su Vilniaus “Žalgiriu”.