#kaslaimės
Svarbus taškas

Sekmadienį Gargždų miesto stadione “Banga” sužaidė lygiosiomis 1:1 su “Panevėžiu”.

Pirmajame kėlinyje komandos ne itin džiugino pavojingomis atakomis. “Banga” įtampą prie svečių vartų sukūrė 6 minutę, kai V.Antužio bandymas skersuoti kamuolį iš kairiojo krašto vos nevirto įvarčiu. “Panevėžį” išgelbėjo laiku ranką kyštelėjęs svečių vartų sargas I.Driomovas. 14 minutę panevėžiečiams pavyko pavojingą progą paversti įvarčiu. Pakėlus kampinį ne itin sėkmingai sužaidė “Bangos” futbolininkai ir kamuolys atiteko N.Milev, kuris iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į tinklą – 0:1.
Antrajame kėlinyje abi komandos buvo aktyvesnis, tačiau itin pavojingų momentų taip pat nebuvo daug. Jau kėlinio pradžioje progą pasižymėti turėjo svečiai. Laimei, A.Smith iš arti pasiuntė kamuolį virš vartų.
Įsibėgėjus kėliniui “Banga” perėmė iniciatyvą, tačiau niekaip nepavykdavo smūgiais užbaigti net ir pavojingų atakų. Arčiausiai tikslo 76 minutę buvo V.Magdušauskas, po individualaus reido smūgiavęs iš baudos aikštelės. Deja, kamuolys nuskriejo tiesiai į I.Driomovo rankas. Po poros minučių padirbėti jau teko M.Bertašiui, atrėmusiam pavojingą E.Veliulio smūgį iš dešiniojo krašto.
Lemiama tapo trečioji teisėjo kompensuoto laiko minutė. E.Stočkūnas baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur “Panevėžio” gynėjai laimėjo oro dvikovą, tačiau pirmasis prie kamuolio suskubęs V.Paulauskas tiksliu smūgiu išlygino rezultatą – 1:1.
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Banga (Gargždai) – Panevėžys (Panevėžys) 1:1 (0:1).
Įvarčiai: 90+3 min. V.Paulauskas (Banga); 14 min. N.Milev (Panevėžys).
Įspėjimai: I.Venckus, M.Pinto (Banga); L.Klimavičius, T.Eliošius (Panevėžys).
“Bangos” sudėtis: M.Bertašius, E.Stočkūnas, R.Šveikauskas, M.Pinto, V.Antužis, R.Vėževičius, R.Paulino, V.Paulauskas, P.Srėbalius, V.Magdušauskas, D.Zubauskas (68′ I.Venckus). Atsargoje liko: P.Petkevičius, K.Smilingis, M.Andrejev, M.Petrikas, K.Pliuškys, E.Smulkys, K.Toleikis, M.Vainikaitis.
Kitas rungtynes “Banga” žais spalio 21 dieną 18 valandą Vilniuje su “Riteriais”.