#kaslaimės
Roberto Vėževičiaus benefisas Jonavoje

Trečiadienį Jonavoje “Banga” 5:0 sutriuškino “Jonavą”. Net keturis įvarčius pelnė komandos kapitonas R.Vėževičius.

Aktyviai dvikovą pradėjusi “Banga” savo tikslą pasiekė jau 18 minutę, kai po D.Zubausko perdavimo R.Vėževičius, kovodamas su gynėju, išbėgo prieš “Jonavos” vartininką ir pasiuntė kamuolį į tolimąjį apatinį vartų kampą. Po poros minučių po R.Šveikausko perdavimo iš aikštės gilumos R.Vėževičius dar kartą išbėgo prieš šeimininkų vartų sargą ir užtikrintai padvigubino persvarą.
Dar du kartus “Bangos” kapitonas sublizgėjo baigiantis pirmajam kėliniui. Po R.Vėževičiaus perdavimo D.Zubauskas, smūgiuodamas į tuščius vartus, įsigudrino pataikyti į virpstą, bet suskubo pirmasis prie atšokusio kamuolio ir perdavė jį R.Vėževičiui. Patyręs puolėjas suklaidino gynėją ir trečią kartą pasiuntė kamuolį į vartus. 44 minutę D.Zubauskas dar kartą asistavo R.Vėževičiui, kuriam po perdavimo beliko nukreipti kamuolį į tuščius vartus.
Negana to, po trečiojo gargždiškių įvarčio “Jonava” liko mažumoje, nes šeimininkų legionierius A.Radchenko prieš save raudoną kortelę.
Antrasis kėlinys tapo tik formalumu. “Banga” ilgai kontroliavo kamuolį, neutralizuodavo visus “Jonavos” bandymus kontratakuoti ir dar kartą nubaudė šeimininkus už klaidas savo baudos aikštelės prieigose. 74 minutę po tolimo R.Paulino perdavimo I.Venckus aplenkė gynėją ir vartininką ir nukreipė kamuolį į tuščius vartus.
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Jonava (Jonava) – Banga (Gargždai) 0:5 (0:4).
Įvarčiai: 18, 20, 41 ir 44 min. R.Vėževičius, 74 min. I.Venckus (Banga).
Įspėjimai: 41 min. R.Šveikauskas (Banga).
Pašalinimas: 42 min. A.Radchenko (Jonava).
“Bangos” sudėtis: M.Bertašius, V.Antužis (71′ M.Vainikaitis), R.Šveikauskas, R.Paulino, P.Srėbalius, D.Norvilas (71′ M.Andrejev), M.Petrikas, K.Žebrauskas (79′ M.Pinto), V.Magdušauskas, R.Vėževičius (62′ I.Venckus), D.Zubauskas (62′ K.Toleikis). Atsargoje liko: P.Petkevičius, K.Smilingis, K.Pliuškys, E.Smulkys.
Kitas rungtynes “Banga” žais Šiauliuose sekmadienį, rugsėjo 11 dieną, 19 valandą su “Šiauliais”.