Sekmadienį – akistata su kauniečiais

Sekmadienį 17:55 Gargždų miesto stadione “Banga” žais su Kauno “Žalgiriu”.

Tai bus trečioji komandų tarpusavio dvikova šiame sezone. Per pirmuosius du susitikimus sėkmė šypsojosi “Bangai”.
Balandžio 15 dieną Gargžduose vykusias rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, tačiau “Banga” dar pirmajame kėlinyje išlygino rezultatą, o kauniečiai gavo dvi raudonas korteles ir visą antrąjį kėlinį žaidė devyniese. Nors ir sunkiai, tačiau gargždiškiai pralaužė svečių gynybą ir šventė pergalę 3:1.
Birželio 26 dieną Kaune aikštės šeimininkai nuo pirmųjų minučių turėjo iniciatyvą, tačiau pirmieji įvartį pelnė gargždiškiai, kai pirmojo kėlinio viduryje už pražangą prieš R.Vėževičių buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys. Deja, dvikovos pabaigoje kauniečiams pavyko rezultatą išlyginti – 1:1.
Kauniečiai į Gargždus atvyksta geros nuotaikos. Rugpjūčio mėnesį Optibet A lygoje “Žalgiris” pasiekė tris pergales ir du kartus sužaidė lygiosiomis. Be to, trečiadienį Kauno klubas Marijampolėje 1:0 įveikė vietos “Sūduvą” ir pateko į Taurės pusfinalį.

Bilietus į rungtynes galima įsigyti TICKET MARKET svetainėje – ČIA.